برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حرکت شیث مایه ننگ پرسپولیس است!

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: دورانی که باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس با یک نفر اداره شوند گذشته و این یکی از اصلی ترین دلایل ناکامی این روزهای این تیم پرطرفدار است.

ابراهیم آشتیانی با اشاره به ناکامی پرسپولیس در هفته های اخیر و استعفای علی دایی گفت: طبیعی است که حال و روز پرسپولیسی‌ها با این نتایج خوب نباشد اما من این شرایط را پیش از شروع فصل پیش بینی کرده بودم. نیمکت پرسپولیس نیمکت قدرتمندی نیست و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات موفق عمل نکرده است. البته دایی فهرستی شامل بازیکنانی مانند خلعتبری و رحمتی را به باشگاه داده بود اما همان موقع من به او گفتم که باشگاه نمی تواند این بازیکنان را برای تو جذب کند.

وی در گفت و گو با ایسنا، افزود: فکر می کنم ایراد از مدیریت باشگاه است. دیگر دورانی که باشگاه هایی مانند پرسپولیس و استقلال با یک نفر اداره شوند گذشته است. جالب اینجاست که مدیریت باشگاه پرسپولیس پاسخی به اظهار تمایل پیشکسوتان پرسپولیس برای دادن مشاوره نداده است. من خودم به کاشانی گفتم که حاضرم بدون داشتن چشم داشت مالی به پرسپولیس مشاوره بدهم اما از سوی باشگاه هیچ تماسی با من گرفته نشد.

آشتیانی با انتقاد شدید از باشگاه پرسپولیس و شیث رضایی گفت: مدیریت باشگاه باید بداند برای هواداران آنچه که مهم است نظم و اخلاق است. چگونه است که پس از اخراج شیث رضایی او را به پرسپولیس باز می گردانند و جالب اینکه بازوبند کاپیتانی را هم به او می دهند و او هم با بی احترامی کامل بازوبند پرسپولیس را با تمسخر بر روی مچ دستش می بندد. این یک ننگ برای باشگاه پرسپولیس است که یک بازیکن به خود اجازه می دهد چنین رفتاری را نشان دهد.

باشگاه باید بداند که اگر بازیکنی مانند شیث را اخراج کرد و پرسپولیس هم نتیجه نگرفت هیچ هواداری حاضر نیست که بازیکن نامنظمی را مانند رضایی را دوباره در ترکیب تیم ببیند.

وی با اشاره به تصمیم سازمان تربیت بدنی برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: من برای افراد سیاسی احترام قائلم اما باید در هیات مدیره از افراد مختلفی استفاده کرد که بتوانند در بخش های مختلف باشگاه کمک کنند. نیازی نیست که همه اعضا یا بیشتر اعضا سیاسی باشند. شاید اگر در هیات مدیره پرسپولیس فردی فنی حضور داشت دایی می پذیرفت که پیشنهادهای فنی را قبول کند اما وقتی می بیند که کسی نیست از او بازخواست کند و همه کارهای او را تایید می کنند طبیعی است که به کارش ادامه می دهد.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس گفت: در زمانی که مدیریت باشگاه پرسپولیس با غمخوار بود من ، جعفر کاشانی و دادکان در هیات مدیره حضور داشتیم و اگر جایی می دیدیم مشکلی وجود دارد آ‌ن را برطرف می کردیم. در آن زمان به خاطر مشکلات مالی که وجود داشت در برهه ای پرسپولیس بد نتیجه می گرفت اما ما به عنوان قدیمی های پرسپولیس تلاش می کردیم هواداران را آرام کنیم. اتفاقا هواداران هم به راحتی با صحبت های ما کنار می آمدند اما مگر نماینده یک مجلس چه وجهه ای در بین هواداران پرسپولیس دارد که آنها بخواهند هواداران را آرام کنند. چندی پیش به ترکیه رفتم و وقتی از مسوولان باشگاه گالاتاسرای درباره ترکیب هیات مدیره پرسیدم آ نها گفتند که هیچ فرد سیاسی در هیات مدیره این باشگاه حضور ندارد و اگر مقامی سیاسی هوادار باشگاه است برای او کارتی ویژه تهیه می کنند تا بتواند به عنوان هواداری ویژه بازی های گالاتاسرای را از نزدیک ببیند ضمن این که این افراد سیاسی به خاطر علاقه شان به باشگاه کمک های مالی زیادی به این باشگاه انجام می دهند.

وی در پایان گفت: علی دایی یکی از مقصران ناکامی پرسپولیس است اما این که بخواهیم تمامی تقصیرها را بر گردن او بیاندازیم بی انصافی است و بخش اعظم مشکلات پرسپولیس به خاطر مدیریت و تک محوری بودن اداره باشگاه است.

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: