برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سابقه گل زدن به پرسپوليس را دارمعرب: صدرنشيني صنعت نفت شانسي نيست

روح‌الله عرب در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس «توانا»، در مورد ديدار مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بازي بسيار سختي بود و راه‌آهني‌ها به خاطر عدم نتيجه گيري در 2 بازي قبلي خود آمده بودند در اين مسابقه هر طور شده نتيجه لازم را كسب كنند.

وي ادامه داد: ما هم به تهران آمديم تا ثابت كنيم 2 بازي قبلي را شانسي نبرده‌ايم و قصد داشتيم با دست پر به ابادان برگرديم. از بابت برد صنعت نفت بسيار خوشحالم، اما با اينكه صدرنشين شديم، هنوز قدرت واقعي نفت آبادان را نشان نداده‌ايم.

عرب كه براي سومين هفته پياپي گلزني كرد؛ در اين مورد گفت: من فقط ضربه آخر را مي‌زنم و زحمت تمام بازيكنان را به گل تبديل مي‌كنم. از مرداسي كه پاس گل زيبايي را برايم مهيا كرد نيز تشكر مي‌كنم.

وي در مورد شانس آقاي گلي‌اش تأكيد كرد: براي من مهم‌ترين امر موفقيت نفت آبادان است و بعد از آن اگر بتوانم نيم نگاهي به آقاي گلي دارم.

عرب در پاسخ به اين سؤال كه آيا صنعت نفت در ليگ برتر خواهد ماند؛ گفت: تمام هدفمان ماندن در ليگ برتر است. به جدول ليگ برتر نگاه نمي‌كنيم و با صدرنشين شدن خودمان را گول نمي‌زنيم. تنها هدف‌مان اين است كه اجازه ندهيم سرنوشت نفت آبادان به 5 هفته آخر بكشد تا شرايط سخت شود، بلكه قصد داريم در نيم فصل نخست ماندمان را قطعي كنيم.

اين باريكن در مورد ديدار هفته آينده مقابل پرسپوليس تأكيد كرد: اگر موقعيت فراهم شود مطمئن باشيد در ديدار با پرسپوليس هم گلزني خواهم كرد، چون سابقه گلزني به اين تيم را دارم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: