برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش فارس از وضعيت مديريت در نساجيدر نساجي مازندران چه كسي رئيس است؟

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، چندي پيش خبري مبني بر عضويت حسين هدايتي در هيأت مديره باشگاه نساجي توسط مهدي پرهام، مالك باشگاه نساجي به خبرنگار فارس اعلام شد.
پس از انتشار اين خبر كوروش رحماني كه معتقد است مديرعامل باشگاه محسوب مي شود، نسبت به درج اين خبر اعتراض داشته و مدعي شد پرهام در باشگاه نساجي مسئوليتي ندارد و نمي‌تواند شخصي را به عنوان مديرعامل و يا اعضاي هيأت مديره انتخاب كند.
رحماني يادآور شد كه 2 سال گذشته سهام و امتياز باشگاه در ازاي 500 ميليون تومان به پرهام واگذار شد و همچنين در صورت وجود بدهي، هيأت فوتبال و تربيت بدني استان مازندران موظف به پرداخت آن هستند، اما اين اقدامات از سوي پرهام و هيأت فوتبال استان صورت نگرفت و پس از گذشت 2 سال همچنان اين روال ادامه دارد و پرهام نمي‌تواند شخصي را در هيأت مديره منتصب كند.

*ادعاي رحماني مبني بر مديرعاملي خود در باشگاه نساجي
كوروش رحماني در گفت‌وگو با باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص مالكيت باشگاه نساجي اظهار داشت: زماني كه خود پرهام اعلام مي‌كند سهام باشگاه به وي انتقال نيافته، نمي‌توان وي را مسئول يا مالك باشگاه دانست و در خصوص عزل و نصب افراد از او سوال كرد. پرهام با توجه به قول‌هاي مسئولان مبني بر واگذاري سهام به وي در باشگاه فعاليت دارد و نمي‌تواند با اين وعده‌ها كار خود را به پايان رساند.
وي ادامه داد: من در همين زمينه به دادگاه شكايت كردم و خواستار توقف فعاليت‌هاي باشگاه شدم. در فصل گذشته فعاليت‌هاي باشگاه به همين صورت ادامه داشت و مسئولان اعلام كردند كه به علت اينكه تيم در راستاي صعود به ليگ برتر گام بر مي‌دارد، به همين گونه ادامه فعاليت دهد و در آينده مشكلات حل خواهد شد، اما اين موضوع به امروز و فردا كشيده شد و خبري از حل شدن موضوع نشد.
رحماني يادآور شد: تا هفته گذشته نيز مرا سرگردان گذاشته بودند و تكليفم مشخص نبود و حتي به عنوان مديرعامل به من پيشنهاد دادند، اما اعلام كردم بايد تعهدات صورت گيرد و من اين سمت را نمي‌پذيرم و چند روز بعد سعيد آذري را به عنوان مديرعامل انتخاب كردند.
وي افزود: مسئولان تعهدات خود را انجام دهند تا هيچ مشكلي در باشگاه به وجود نيايد. طبق بند 9 قرارداد، هيأت فوتبال بايد بدهي‌هاي باشگاه را پرداخت كند، اما اين اتفاق رخ نداد و پرهام نيز تمام مبلغ را پرداخت نكرده است بنابراين مديرعامل قانوني باشگاه من هستم.
رحماني گفت: اگر باشگاه با مشكل طلبكار روبرو نيست پس چرا انتقال سهام با مشكل روبرو شده است؟ من در اين زمينه به دادگاه شكايت كرده‌ام و آخرين جلسه نيز در تاريخ 9 شهريور برگزار خواهد شد تا در اين زمينه تصميم صورت گيرد.

*استدلال پرهام براي مالكيت در نساجي قائمشهر
مهدي پرهام در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در اين زمينه مي‌گويد: من صحبتي با رحماني ندارم و نمي‌خواهم كه جواب وي را بدهم. هر حرفي كه او زده است نظر شخصي بوده است و كاري به صحبت‌هاي او ندارم.
وي مي‌افزايد: اگر شما از هر مسئولي بپرسيد كه آيا رحماني مالك نساجي است، او در جواب سوال شما خواهد خنديد. از تمام مسئولان فدراسيون از جمله علي كفاشيان،‌ مهدي تاج،‌ تربيت بدني استان مازندران، رئيس هيأت فوتبال مازندران و هر شخص ديگري كه بخواهيد مي‌توانيد بپرسيد و در اين زمينه اطلاع كسب كنيد.
پرهام تأكيد مي كند: من در اين باشگاه هزينه كرده‌ام و مالك اين باشگاه هستم. به نظر من اين مالكيت رحماني درست نيست و اگر حاضر است مي‌تواند جاي من بنشيند و براي باشگاه هزينه كند.

* دفاع رئيس هيات فوتبال مازندران از مالكيت پرهام در نساجي
براي شفاف شدن مسايل به سراغ غلامرضا بهروان، رئيس هيأت فوتبال استان مازندران مي رويم تا وي بتواند با استناد به موارد قانوني ناگفته هايي از اين پرونده روشن كند.
بهروان در اين زمينه به خبرنگار باشگاه خبري فارس "توانا " مي گويد: 2 سال گذشته باشگاه نساجي با حضور مسئولان استان به مهدي پرهام واگذار شد، اما در بحث انتقال سهام به وي مشكلاتي وجود دارد كه اداره كل تربيت بدني استان با برگزاري جلساتي قول داده است تا پايان ماه اين مشكلات را حل كند و سهام باشگاه به نام پرهام امضا شود.
وي مي افزايد: پرهام يك سال و نيم در اين باشگاه هزينه كرده و مالك باشگاه نساجي است. درست است كه باشگاه نساجي طلبكار دارد، اما از راه قانوني وارد شده‌ايم و به زودي اين مسئله حل خواهد شد.
بهروان در مورد صحبت‌هاي رحماني مبني بر مالكيت باشگاه نساجي تصريح مي كند: هر شخصي مي‌تواند ادعايي انجام دهد، اما آنچه مهم است قانون است كه حرف پاياني را مي‌زند. من از تمامي افرادي كه در باشگاه نساجي تلاش كرده‌اند تشكر مي‌كنم و اميدوارم كه هرجايي هستند موفق باشند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: