برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاسخ كفاشيان به پرسپوليس، استقلال و سپاهان:موظف به اجراي قوانين هستيد

به گزارش خبرگزاري فارس، در نامه علي كفاشيان به مديران عامل باشگاه هاي پرسپوليس، استقلال و فولاد مباركه سپاهان آمده است: فشردگي مسابقات ليگ برتر به علت فشردگي مسابقات ناشي از برنامه هاي بين المللي و تيم ملي كشورمان و مناسبت هاي ملي و مذهبي با مسابقات داخلي است.ضمن آنكه درخصوص برنامه هاي ارائه شده نظر خواهي شده و هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است.

بر همين اساس در صورت ارائه تقاضاي كتبي هريك از باشگاه هايي كه در مورخ 22 مرداد مسابقه دارند،مسابقات آنها با يك روز تاخير يعني 23 مرداد و همچنين مسابقات روز سه شنبه 26 مرداد به روز چهارشنبه 27 مرداد موكول مي شود.

در ادامه اين نامه آمده است: با بررسي هاي انجام شده برنامه اردوها و بازي هاي تداركاتي مصوب فدراسيون به لحاظ حائز اهميت بودن آن و تحق اهداف فدراسيون به قوت خود باقي است و سازمان ليگ، تيم هاي ملي و باشگاه هاي عضو ليگ برتر موظف به رعايت و اجراي دقيق آن هستند و در صورت هر گونه تخلف برابر مقررات تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

به گزارش فارس، روز گذشته 3 باشگاه استقلال، پرسپوليس و سپاهان در نامه اي مشترك به سازمان ليگ خواهان لغو بازي هاي هفته چهارم شده بودند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: