برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استقلال جای ذوب‌آهن بود دارش می‌زدند!

علی نظری جویباری گفت: برد و باخت در فوتبال وجود دارد،‌بزرگ‌ترین تیم‌های جهان هم ممکن است شکست بخورند ولی مهم این است که بتوانیم ضعف‌های خود را مرتفع کنیم و به بهترین شکل از آن بهره ببریم.

معاون باشگاه استقلال با انتقاد شدید از اتفاقات هفته نوزدهم لیگ برتر ادامه داد: متاسفانه در روزهای اخیر اتفاقاتی در برخی از مسابقات افتاده که مایه شرمساری است. بعد می‌گویند چرا مردم به ورزشگاه‌ها نمی‌آیند! بیایند ببینند که قانون جلوی چشمانشان نقض می‌شود؟ بیایند ببینند سرمربیان تیم‌ها به زمین می‌آیند و داد و فریاد راه می‌اندازند و اخلاق را زیر سوال می‌برند؟ بیایند فیلم فارسی ببینند که یک مربی را باید ده نفره بگیرند تا داور را نزند؟

وی افزود: بنده یک سوال دارم، اگر یک دهم این اتفاقات خدای ناکرده برای استقلال رخ می‌داد با استقلال چه می‌کردند؟ جالب اینجاست این روزها انگار نه انگار یک تیم با نقض صریح قانون 3 امتیاز گرفته و صدرنشین شده است؟! عجیب‌تر آنجاست سرمربی این تیم صراحتاً اعلام می‌کند مهم این است که تابلو نتایج چه چیزی را نشان می‌دهد! البته طبیعی هم هست وقتی می‌توانند وارد زمین شوند و روی نظر داور تاثیر بگذارند و توی چشم‌ میلیون‌ها نفر بگویند که چنین نکردند و آب از آب هم تکان نخورد هم همین است دیگر...

نظری جویباری در پایان گفت: مطمئن باشید اگر سرمربی ما این اعمال را انجام می‌داد الان او و استقلال را در وسط شهر دار می‌زدند اما برای برخی از نفرات و تیم‌ها ظاهرا مصونیتی وجود دارد که شامل حامل استقلال نمی‌شود.

 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: