برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باشگاه پرسپوليس پاسخ فدراسيون فوتبال را داد:قرار بود در ايران با اوكراين بازي كنيم، نه با ارمنستان در ايروان

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي اظهارات اخير مربيان تيم ملي و مسئولان فدراسيون فوتبال در خصوص ارائه برنامه‌هاي تيم ملي براي بازي در روزهاي فيفا و اينكه اين برنامه 4 ماه پيش توسط فدراسيون فوتبال به باشگاه ارائه شده و مورد قبول باشگاه‌ها قرار گرفته بود مسئولان باشگاه پرسپوليس در اين خصوص نارضايتي و ناراحتي خود را اعلام كردند.

عباس عليپور مدير روابط عمومي و سخنگوي باشگاه پرسپوليس در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در اين باره گفت: با دستور مسئولان باشگاه و سياست‌ باشگاه بزرگ پرسپوليس هميشه خدمت به تيم ملي را سرلوحه كار خودمان قرار داده‌ايم و سرمربي پرسپوليس و مسئولان باشگاه هميشه به اين موضوع تاكيد داشته‌اند.

وي افزود: با اين حال در برنامه‌اي كه فدراسيون 4 ماه پيش به باشگاه پرسپوليس ارائه كرد، قيد شده بود كه ايران قرار است در كشور خودمان به مصاف اوكراين برود و نه 2 ساعت در پرواز باشد به ارمنستان برود و در آن كشور با اين تيم بازي كند.

عليپور ادامه داد: پس معلوم است كه برنامه فدراسيون تغيير كرده و نه نظرات ما. برنامه‌هاي تيم ملي در باشگاه پرسپوليس مورد ارزيابي قرار گرفت اما با تغييراتي شد درخواست داديم كه بازي‌ها به تعويق بيفتد. با وجودي كه سفرهاي هوايي براي بازيكنان مشكل ساز مي‌شود اما ما تابع تيم ملي هستيم. باشگاه پرسپوليس دوست دارد تيم ملي فوتبال ايران در عرصه‌هاي بين المللي موفق و قهرمان باشد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: