برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

زنیدپور در گفتگو با مهر:قطبی به راحتی از من گذشت/ هرگز او را نمی‌بخشم

هافبک تیم فوتبال استیل آذین با اشاره به اینکه قطبی بارها به وی قول داده بود تیم ملی را در جام ملت‌ها همراهی می‌کند اما به راحتی از وی گذشت، گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم اما هرگز قطبی را نمی‌بخشم.

میلاد زنیدپور در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد قرار نگرفتنن نامش در فهرست نفرات تیم ملی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: فکر ‌می‌کنم قطبی باید جواب این سوال را بدهد، دوست دارم بدانم من که در همه اردوها حضور داشتم و حتی در همه دیدارهای تدارکاتی عملکرد خوبی داشتم چرا در نباید بین نفرات نهایی تیم ملی باشم و نتوانم تیم ملی را در جام ملت‌ها همراهی کنم؟

وی با بیان اینکه در تمام بازی‌های تیم ملی که حضور داشت تنها برابر برزیل خوب نبوده و در سیکل آمادگی بازیکن طبیعی است که یک بازی خوب نباشد، افزود: افشین قطبی به راحتی از من گذشت، درحالیکه قول داده بود در فهرست 23 نفره تیم ملی در جام ملتها قرار دارم و بارها به من این موضوع را تاکید می‌کرد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم اما باید بگویم قطبی در حق من ظلم کرد و هرگز وی را نمی‌بخشم.

هافبک تیم فوتبال استیل آذین در مورد تاثیر نتایج اخیر استیل آذین در دعوت نشدنش به تیم ملی اظهار داشت: قطعا این مسئله بی‌تاثیر نبوده اما خیلی از بازیکنان دیگر به رقم نتایج ضعیف تیمشان به تیم ملی دعوت شده‌اند. بطور مثال درحالیکه پرسپویلس در بازی‌های گذشته نتایج خوبی نگرفته است و پنج کست متوالی داشته اما چهار ملی پوش دارد.

وی در مورد اینکه فکر نمی‌کند در انتخاب استیل آذین در ابتدای فصل اشتباه کرده است، تصریح کرد: واقعا نمی‌دانم اما ابتدای فصل سعی کردم بهترین تصمیم را بگیرم. استیل آذین تیم بزرگی بود و بازیکنان مطرحی در آن بازی می‌کردند، به همین دلیل برای پیشرفت به این تیم آمدم، اما نمی‌دانم چرا تیم نتیجه نگرفته است. نمی‌دانم مشکل ما بازیکن، مربی یا بی‌برنامگی است.

زنیدپور در پایان در مورد اینکه آیا با این نظر موافقی هستی که نداشتن مربی خوب و بی‌‎برنامگی عامل ناکامی‌های استیل آذین بوده است، گفت: خودم هم این را شنیدم اما اگر استیل آذین نتیجه می‌گرفت، امروز به همراه تیم ملی به جام ملت‌ها می‌رفتم و حتی این امکان هم وجود داشت که خیلی دیگر از بازیکان استیل می‌توانستند تیم ملی را در این مسابقات مهم همراهی کنند.

افشین قطبی سرمربی تیم ملی روز سه‌شنبه فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که نام میلاد زنیدپور مهاجم تیم فوتبال ملوان در بین این بازیکنان قرار نداشت.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: