برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ عابدين زاده: حضور در رقابتهاي كشتي باكو براي من لازم بود

ورزش. كشتي. عابدين زاده
تهران - فرنگي كار وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم كشورمان گفت: با توجه به تمرينات اردوي تيم ملي كشتي فرنگي ،حضور در رقابتهاي جايزه بزرگ باكو براي من بسيار سازنده و لازم بود.

داود عابدين زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: به هيچ عنوان نمي‌توان حضور مداوم در اردوهاي مستمر آماده‌سازي تيم ملي را دليل قطعي براي رسيدن به اوج آمادگي روحي و جسمي يك كشتي گير تلقي كرد و به همين شركت حضور كشتي گيران در تورنمنت‌هاي تداركاتي و بين المللي بسيار حايز اهميت است.

وي ادامه داد: در همين راستا من نيز با نظر مثبت كادر فني تيم ملي به رقابتهاي جايزه بزرگ باكو اعزام شدم تا در اين ميدان بين‌المللي در مقابل حريفان نامدار و مطرح وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم محك بخورم.

مدعي كسب دوبنده تيم ملي افزود: خوشبختانه در اين رقابتها موفق شدم به مدال برنز دست يابم و به شخصه معتقدم كه عملكرد نسبتا خوب و مثبتي را داشتم.

عابدين زاده كه در باكو توانست از سد الكسي ميشين بگذرد، گفت: اين كشتي گير نامدار و بزرگ با توجه به توان و تجربه بالايي كه دارد به سادگي تن به شكست نمي‌دهد، ولي من در يك كشتي سنگين در سه تايم و همچنين پيروزي بر وي توانستم اين موضوع را ثابت كنم كه نبايد بي‌جهت اسير نام و عنوان حريفان خارجي شد.

وي اين پيروزي را دليل قطعي براي حضور در تركيب اصلي تيم ملي ندانست و گفت: علاوه بر من، مدعيان با انگيزه ديگري نيز در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم هستند كه با تلاش شبانه روزي در اردوي تيم ملي، قصد برتري نسبت به ديگري را دارند، در نتيجه نمي‌توان از هم اكنون در اين رابطه به اظهار نظر قاطعي پرداخت.

قهرماني اسبق جوانان جهان در خاتمه گفت: به تنها چيزي كه فكر مي‌كنم، حضور در تركيب تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو و يا بازيهاي آسيايي گوانگ ژو است و تا رسيدن به اين اهداف از هيچ تلاش و كوشش سازنده اي دريغ نخواهم كرد.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: