برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهدوی کیا : مقابل نفت کار سخی داریم

کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین ابراز امیدواری کرد تا در بازی برابر نفت به میدان برود و بتواند در این بازی حساس به تیمش کمک کند.

مهدی مهدوی کیا گفت : خوشبختانه به جز شکست تلخ مقابل فولاد در جام حذفی که باعث شد تا از این جام کنار برویم در دو بازی دیگری که خاکپور سرمربی ما بوده 4 امتیاز گرفته ایم و این موضوع ما را به آینده امیدوارتر کرده است.

وی افزود : اما این کافی نیست و ما باید در لیگ برتر دیگر راحت امتیاز از دست ندهیم. هر روز و در هر بازی که تعلل کنیم، متضرر می شویم و با ادامه این روند سرموشت تلخی در انتظارمان خواهد بود. پس بهتر است با تلاش و کوشش بیشتر قدر فرصت ها را بدانیم و با کسب امتیازات لازم جایگاه مناسبی در جدول رده بندی به خودمان اختصاص دهیم.

مهدوی کیا ادامه داد : شاید نیم فصل و تعطیلات اجباری لیگ بهترین فرصت برای ما باشد تا دوباره خودمان را بسازیم و با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت پای به ادامه مسابقات بگذاریم. ما بازیکنان و کادرفنی خوبی داریم اما لازم است که بیشتر با هم هماهنگ شویم و این تعطیلات فرصت مناسبی است که امیدوارم به بهترین شکل از آن استفاده کنیم.

وی درباره بازی روز پنجشنبه با نفت تهران هم گفت : تمام بازی های سخت است و تیم ها به سختی به یکدیگر امتیاز می دهند. ما مقابل این تیم خوب و جوان کار سختی داریم اما باید ببریم تا از قعر جدول فاصله بگیریم. امیدوارم با رفع مصدومیتم و با اجازه کادرپزشکی و فنی تیم بتوانم در این دیدار به میدان بروم و به استیل آذین کمک کنم.

 

 

تاریخ: 1389/10/4
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: