برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کفاشیان در جمع ملی پوشان:باید از جام ملتها برای جام جهانی استارت بزنید/ می‌دانم تحت فشار هستید

رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی گفت: از امروز کارتان را با قدرت برای جام ملتها آغاز کنید تا با موفقیت در این مسابقات برای حضور در جام جهانی استارت بزنید.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان که پایان تمرین صبح امروز تیم ملی در جمع ملی پوشان فوتبال سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: از امروز با قدرت برای حضور موفق در جام ملتهای آسیا کارتان را آغاز کنید تا تیم آماده و مدعی برای این مسابقات باشیم .

کفاشیان افزود: با موفقیت در جام ملتها فوتبال ایران بار دیگر جایگاه خود را در آسیا بدست خواهد آورد و می تواند برای حضور در جام جهانی راهش را پیدا کند و خاطره تلخ ناکامی در صعود به جام جهانی آفریقای جنوبی از ذهن مردم پاک شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه شما عصاره و چکیده جامعه فوتبال هستید ، یادآور شد : شما ملی پوشان نماینده 70 میلیون ایرانی مشتاق و علاقمند به فوتبال هستید که باید برای دفاع از اعتبار فوتبال ایران بکوشید.

وی با بیان اینکه به مطالب حاشیه ای رسانه ها توجه نکنید و تنها روی موفقیت تیم ملی تمرکزداشته باشید، اظهار داشت: شما ویترین فوتبال هستید که مورد توجه مردم و رسانه ها قراردارید و باید اظهار نظرها و گفته هایتان تنها معطوف به موفقیت تیم ملی باشد و اجازه ندهید حاشیه ها به تیم ملی لطمه بزند.

کفاشیان تصریح کرد: به عنوان مسئول فدراسیون فوتبال می گویم که ما خدمتگذار شمائیم و برای فراهم کردن بهترین امکانات و شرایط اردویی و دیدارتدارکاتی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: می دانم که به خاطر حضور در اردوهای تیم ملی تحت فشار باشگاه ها قرار دارید ولی در تمام دنیا اولویت با تیم ملی است و باشگاه ها تمام تلاش خود را برای کمک به تیم ملی انجام می دهند.

وی تاکید کرد: شما بدانید که صدرصد مورد حمایت فدراسیون فوتبال هستید و از هیچ کوششی برای تهیه بهترین امکانات و شرایط آماده سازی برای تیم ملی دریغ نخواهیم کرد و امیدوارم با تلاش کادر فنی تیمی مهیای جام ملتهای آسیا شود که بتواند انتظارات مردم و علاقمندان فوتبال را برآورده کند. 


تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: