برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كمالوند با تراكتورسازي تمديد كرد / كمالوند: / برسر قول خود براي قهرماني ليگ دهم هستم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: قرارداد داخلي‌ام را با باشگاه تراكتورسازي براي يك فصل ديگر تمديد كردم و در فصل آينده نيز در خدمت اين تيم تبريزي خواهد بود.

فراز كمالوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه آذربايجان شرقي، افزود: روز گذشته طي نشستي با مسئولان كارخانه و باشگاه، توافقات نهايي حاصل شد و در فصل آينده نيز مزاحم مردم خونگرم و با محبت تبريز و آذربايجان خواهم بود.

وي با اشاره به وضعيت كنوني تيم تراكتور، اظهارداشت: هر چند نسبت به برخي از تيم هاي ليگ برتري تمرينات خود را ديرتر شروع كرده ايم اما شرايط تيم به لحاظ حمايت هاي بي دريغ استانداري، مسئولان كارخانه و همچنين فرماندهي سپاه عاشورا رضايت بخش است.

كمالوند اضافه كرد: در حال حاضر تمرينات تراكتور با حضور بيش از 70 درصد از بازيكنان فصل گذشته و همچنين بازيكنان تازه استخدام شده به طور منظم و مرتب در دو نوبت صبح و عصر دنبال مي شود و نفرات حاضر از آمادگي نسبي برخوردارند.

وي با تاكيد بر اينكه بر سر قول خود به مردم آذربايجان و هواداران تراكتور مبني بر كسب قهرماني ليگ برتر و حضور در رقابت هاي آسيايي هستم، تصريح كرد: از دو سال قبل كه در تبريز حضور يافتم به قول هاي خود جهت صعود به ليگ برتر و همچنين تثبيت در جدول رده بندي ليگ برتر عمل كرده ام و امسال نيز به قولي كه به مردم براي قهرماني داده ام، به لطف خدا عمل خواهم كرد.

كمالوند ، تيم تراكتورسازي را داراي شخصيت تيمي بالا بيان كرد و افزود: اين تيم در فصل گذشته جايگاه بسيار مناسبي را به كمك هوادارانش كسب كرد و امسال شرايط براي قهرماني و افتخار آفريني تيم فراهم است.

وي با اشاره به وضعيت پيش فصل تيم هاي رقيب تراكتور در كسب عنوان قهرماني، گفت: اين تيم ها در نقل و انتقالات فصل پر سر و صدايي را طي كردند اما بايد بگويم كه فوتبال در زمين مسابقه قابل محك است و تراكتور با آغاز فصل جديد رقابت ها نشان خواهد داد كه چقدر آماده است.

كمالوند گفت: هدف اصلي ما در ليگ برتر فصل آتي رقابت با تيم هايي همچون پرسپوليس، استقلال و سپاهان و استيل آذين و كنار زدن آنهاست .

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-03328
تاریخ: 1389/4/7
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: