برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در آخرین رده بندی UCI ؛سهرابی، پتروشیمی تبریز و تیم ملی ایران در صدر آسیا قرار گرفتند

آخرین رده‌بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری با صدرنشینی مهدی سهرابی، تیم پتروشیمی تبریز و تیم ملی ایران در صدر قاره آسیا اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین رده بندی رکابزنان حاضر در تورهای آسیایی و تیم های ملی کشورها که از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام شده است دوچرخه سواران ایرانی در تمام بخش ها عناوین برتر را از آن خود کرده اند.

در بخش انفرادی که امتیاز رکابزنان کشورمان در تور چین هایلک نیز محاسبه شده است مهدی سهرابی از تیم پتروشیمی تبریز با 66/466 امتیاز در صدر رکابزنان حاضر در تورهای آسیایی قرار گرفته است. دیگر نمایندگان کشورمان به ترتیب رده های زیر را از آن خود دارند:

2- حسین عسگری ( در رده بندی قبلی چهارم بود)
3- قادرمیزبانی
6- امیر زرگری  (وی در رده بندی قبلی پنجم بوده است)
13- عباس سعیدی تنها ( در رده بندی قبلی یازدهم بود)
17- حسین علیزاده (در رده بندی قبلی آسیا بیست ویکم بود)
19- رامین مهربانی (رده بندی قبلی 46)
26-احدکاظمی( رده بندی قبلی20)
27- حسین ناطقی( رده بندی قبلی 25)
28- فرشاد صالحیان( رده بندی قبلی 72)
29- رسول براتی(رده بندی قبلی 27)
30-آروین معظمی گودرزی( رده بندی قبلی 98)
35- صمد پورسیدی( رده بندی قبلی 26)
36- حسین جهانبانیان( رده بندی قبلی 191)

در بخش برترین تیم باشگاهی حاضر در تورهای آسیایی نیز تیم پتروشیمی تبریز با 96/1800 امتیاز فاصله خود را با دیگر تیم ها زیاد کرده است به طوریکه این تیم به قهرمانی آسیا در سال 2010 نزدیک شده است. تیم دانشگاه آزاد اسلامی از ایران با 98/651 امتیاز در آسیا دوم و جایانت تایوان سوم است.

در بخش تیم های ملی بزرگسال نیز تیم کشورمان با 96/2005 امتیاز در رده اول آسیا قرار گرفته است. ژاپن و قزاقستان نیز دوم و سوم هستند.

در بخش رکابزنان حاضر در تورهای قاره های دیگر نیز "سادونو" از مراکش در آفریقا، "لادینو وگا" از کلمبیا در آمریکا، "ویسکونتی" از ایتالیا در اروپا و "ماتیوس" در استرالیا عناوین اول را در این ماه میلادی از آن خود کرده اند.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: