برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جهان فوتبال ايستادگي آرسنال را تحسين مي‌كندونگر: به خاطر تصميم فابرگاس روي ابرها هستم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه سان، آرسن ونگر اظهار داشت:‌ خوشحالي‌ام از اين بابت باور كردني نيست. من آنقدر خوشحالم كه خودم را روي ابرها مي‌بينم.

به باور اين مربي دنياي اين ورزش از سخت‌كوشي و استقامت آرسنالي‌ها در قضيه سسك فابرگاس تقدير و تمجيد به عمل خواهد آورد.

ونگر گفت: براي فوتبال ناب بسيار با اهميت است كه آرسنال موفق شده به صرف بحث مالي كلان در اين قضيه توجه نكند. در اين ماجرا هيچ راه بهتري غير از اين وجود نداشت. در ورزش، اين مسئله خيلي اهميت دارد كه بازيكنان به تيمي منتقل نشوند، آن هم وقتي تيمي بيايد و بگويد كه خواهانش هستيم.

اين مربي افزود: هيچ گاه در وضعيتي قرار نداشتيم كه بخواهيم سسك را واگذار كنيم. آرسنال براي اين امر انرژي زيادي صرف كرد و با تيمي خلاق از بازيكنان جوان كار كرد؛ لذا خود مايل به استفاده از آنها هستيم.

ونگر كه از سال 1996 زمام امور لندني‌ها را برعهده دارد،‌ تصريح كرد: فابرگاس كاپيتان تيم ما محسوب مي‌شود. در تمرينات‌مان، مشخصا خواهيد ديد كه حضورش تا چه حد انگيزه ديگران را افزايش مي‌دهد. در همين جام‌جهاني آفريقاي‌جنوبي با اشخاص مختلفي برخورد داشتم كه اولين حرف همه اين مسئله بود كه اجازه فروش وي را ندهيم.

وي عنوان كرد: خيلي خوشحالم پس از اين همه كشمش، سسك فضاي كار را روشن كرد. اين اقدام بسيار مهم بود كه او از فضاي شايعه‌ها خارج شود تا بتوانيم الان به جلو حركت كنيم. آن هم در زماني كه تنها يك هفته تا شروع فصل زمان داريم و نياز است كه نفرات‌ تيم، تمركزي كامل بر مسابقات داشته باشند.

به باور اين مربي كاركشته فابرگاس در كنار روبين فان‌‌پرسي، به علت حضور تا مرحله نهايي جام‌جهاني و بازگشتي دير از تعطيلات تابستاني،‌ براي مصاف نخست تيم در فصل جديد برابر ليورپول، از آمادگي كافي برخوردار نخواهند بود.

ونگر گفت:‌ هر دوي اين‌ها در زماني اندك قبل از بازي با ليورپول به تيم بازگشتند. فابرگاس پنج‌شنبه قبل آمد و روز دوشنبه ‌(فردا) با تيم اسپانيا به مكزيك براي بازي دوستانه خواهد رفت. او از لحاظ روحي و فني تا سه هفته ديگر به بالاترين سطح آمادگي خواهد رسيد. همين وضعيت در مورد فان پرسي وجود دارد.
انتهاي پيام/
تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: