برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبيركل كميته ملي المپيك راهي گوانگ ژو شد

ورزش. كميته ملي المپيك. بازيهاي آسيايي
تهران - دبيركل كميته ملي المپيك به همراه عاطفه اسلاميان از كميته روابط بين‌الملل ديروز سه شنبه براي حضور در اجلاس سرپرستان كاروان‌هاي اعزامي به بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬راهي گوانگ ژو شد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا، در اين نشست مسوولان كميته‌هاي تخصصي ستاد برگزاري بازيها گزارشات خود را در خصوص فعاليت‌ها و برنامه ريزي‌هاي انجام شده به منظور ارايه ميزباني ايده آل به شركت‌كنندگان در اجلاس ارايه مي‌دهند.

همچنين مسوولين كميته‌هاي اسكان، ترانسپورت، تغذيه، امنيت، ستاد خبري، عمراني و ساخت و ساز، صدور آي دي كارت به ارايه گزارش خواهند پرداخت.

سرپرستان شركت‌كننده در اين اجلاس نيز هماهنگي‌هاي لازم در خصوص تعداد كاروان‌هاي اعزامي، اسكان ورزشكاران، خبرنگاران و همراهان كاروان، تغذيه و بليت بازيها را انجام مي‌دهند.

همچنين بهرام افشارزاده پيش از سفر به گوانگ ژو به خبرنگار ايرنا، گفت:
با توجه به همزماني ماه مبارك رمضان با برگزاري اين دوره از بازيها، در اين سفر جوياي آماده‌سازي اسكان، نحوه حمل و نقل، افطار و سحر، غذاي حلال و ديگر موارد مذهبي كاروان ايران خواهم شد.

گفتني است كه نشست نهايي سرپرستان كاروان‌هاي اعزامي به شانزدهيمن دوره بازيهاي آسيايي امروز و فردا پنجشنبه در شهر گوانگ ژو در چين برگزار مي شود.

در اين نشست سرپرستان كاروان‌ها و نمايندگان تمامي كشورهاي آسيايي شركت كننده در اين دوره از بازيها حضور دارند.

شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي از ‪ ۱۲‬تا ‪ ۲۷‬نوامبر ‪ ۲۱) ۲۰۱۰‬آبان ماه تا ‪ ۶‬اذر ماه ‪ (۸۹‬به ميزباني شهر گوانگ ژو در چين و با حضور ‪ ۱۴‬هزار ورزشكار ، مربي و همراه از ‪ ۴۵‬كشور برگزار مي‌شود.تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: