برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي كاراته دانشگاه آزاد: تمامي اعضاي تيم با جريمه مالي روبرو شدند

ورزش. كاراته. دانشگاه آزاد
تهران - سرمربي تيم كاراته دانشگاه آزاد پس از شكست‌هاي پياپي تيم خود در سوپر ليگ گفت: تمامي نفرات كادر فني و بازيكنان را با جريمه‌هاي مالي ‪۵‬ الي ‪ ۱۰‬درصدي روبرو كرديم كه خودم هم از اين قاعده مثتثني نيستم.

احمد صافي روز چهارشنبه در گفت گو با ايرنا، خاطرنشان كرد: شكست‌هاي هفته جاري تيم دانشگاه آزاد در سوپر ليگ كاراته براي من به عنوان سرمربي تيم بسيار عجيب است.

وي ادامه داد: به نظر مي‌رسد براي بازيكنان ما سرنوشت تيم داراي اهميت نيست و يا بيش از اندازه به تواناي‌هاي خود ايمان دارند كه نتيجه آن شكست هاي ناباورانه مي‌شود.

صافي اذعان كرد: حتي حسين روحاني برابر نماينده برق هرمزگان به تساوي رسيد و سعيد حسني پور كه مدعي رسيدن به پيراهن ثابت تيم ملي است در برابر ورزشكاري جوان ‪ ۶‬بر يك باخت.

سرمربي دانشگاه آزاد ادامه داد: فكر مي‌كنم ما بيش از اندازه به ورزشكاران خود اعتماد كرديم، ضمن اينكه آنها در اردوي تيم ملي تمرينات بسيار سنگين بدنسازي را هم پشت سر گذاشتند.

وي از غيبت دستياران خود در اين هفته از مسابقات خبر داد و گفت: شهرام هروي به دليل درگذشت مادرش و مازيار فريد خمامي به دليل جراحي پا غيبت داشتند و به تنهايي تيم را در هدايت كردم.

صافي از بهتر شدن شرايط تيم در هفته‌هاي آينده خبر داد و افزود: تيم دانشگاه هموراه در مرحله رفت مشكلات دارد و به طور يقين به شرايط ايده آل مي رسيم و در بين چهار تيم نخست قرار خواهيم گرفت.

وي در خصوص حضور بازيكنان خارجي در تيم دانشگاه آزاد گفت: رافائل آقايف در اين هفته از مسابقات حضور نداشت، اما از يك ملي پوش كره‌اي كه در مسابقات دانشجويان جهان به قهرماني رسيد در تركيب خود استفاده كرديم.

صافي ضمن انتقاد از تعطيلي‌هاي بلند مدت ليگ، افزود: دراين چند سال سوپر ليگ با بي‌نظمي روبرو بوده كه لطمات آنرا تيم‌ها متحمل مي‌شوند، چراكه ما در خواست داده بوديم تا حداقل هفته سوم را برگزار كنند، اما مسوولان ادامه ليگ را به پس از مسابقات جهاني موكول كردند.تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: