برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حجازي: براي كمك آمده ام و جاي هيچكس را نخواهم گرفت

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - رئيس كميته فني و مشاور عالي باشگاه استقلال تهران گفت: براي كمك به پرويز مظلومي و استقلال به اين تيم آمده ام و قصد ندارم جاي هيچكس را در اين باشگاه بگيرم.

ناصر حجازي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: تيم استقلال نياز به آرامش دارد و به همين منظور با كساني كه بخواهند مغرضانه ما را مورد نقد قرار دهند، كاري ندارم و حرف نخواهم زد.

وي ادامه داد: خوشحالم كه به خانه خود باز گشتم. در پايان نشستي كه با كادر فني داشتم با يكديگر دست داديم و قرار شد هم قسم براي موفقتيت و سر بلندي استقلال تلاش كنيم.

مشاور عالي باشگاه استقلال تهران گفت: چندهفته پيش صحبت‌هايي با فتح الله زاده داشتم تا مسئوليت كميته فني باشگاه را برعهده بگيرم. الان به خانه خود باز گشتم و مي‌خواهم در كنار جمع استقلالي كه در اين باشگاه به وجود آمده است، كارنامه موفقي را از خود بر جاي بگذارم.

ناصر حجازي در پاسخ به سئوال خبرنگار ايرنا در مورد اين كه گفته مي‌شد وي از استقلال انتقادهاي تندي داشت، گفت: زماني كه استقلال خوب بازي نمي‌كند، جاي انتقاد هم هست. مگر مي‌شود بد باشيم اما از بازي خودمان تعريف كنيم.

به عنوان مثال ما در مقابل فولاد بد بوديم و همه اين را ديددند و نمي‌دانم چرا برخي‌ها انتظار دارند من از آن بازي تعريف كرده و بي‌جهت تمجديد كنم وي در مورد نوع و شيوه همكاري خود با باشگاه استقلال و پرويز مظلومي تاكيد كرد: اين قبول كه من در سمتي بالاتر از سرمربي استقلال قرار دارم اما، در كار وي و تركيب نفرات تيم به هيچ عنوان دخالت نخواهم كرد. البته اگر ايرادي داشته باشد نكات فني خود را تنها در حد توصيه به دوستان مطرح مي كنم و در نهايت مظلومي است كه بايد در خصوص نتايج تيم پاسخگو باشد.

حجازي تاكيد كرد: ما و ديگر اعضاي كادر فني بايد فكر و ذكرمان تنها به موفقيت تيم استقلال معطوف باشد و اينكه تيم را چگونه آماده حضور در مسابقات كنيم به همين دليل اجازه نخواهم داد حاشيه سازان به اهداف خود دست يابند.

وي گفت: اميدوارم مظلومي با قدرت به كارش در استقلال ادامه دهد، من امروز به وي گفتم كه فكر نكند به استقلال آمده ام تا جاي تو را بگيرم، اصلا چنين چيزي نيست. من اعتقاد دارم اگر مظلومي موفق باشد استقلال موفق خواهد بود و در سايه موفقيت استقلال هم نام ناصر حجازي و علي فتح الله زاده و ...

مطرح تر مي‌رود.تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: