برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کورش باقری:وزنه برداری ایران در آنتالیا دوباره متولد می شود

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: نمایندگان کشورمان در رقابت های جهانی آنتالیای ترکیه عملکرد خوبی از خود نشان می دهند و وزنه برداری ما در این رقابت ها دوباره متولد می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کورش باقری درباره شرایط ملی پوشان در اردوی مشکسن شهر گفت: همه چیز برای تدارک و آماده سازی هر چه بهتر ملی پوشان در مشکین شهر فراهم شده و با توجه اینکه اردبیلی ها  وزنه برداری را دوست دارند تا به امروز برای ما سنگ تمام گذاشته اند. خوشبختانه به جز وحید ربیعی که وضعیت کتفش نگران کننده است بقیه نفرات با انگیزه بالا برای حضور در پیکارهای جهانی آنتالیا تلاش می کنند و آماده هنرنمایی روی تخته هستند.

وی درباره ملی پوشان قدیمی اما تازه وارد تیم ملی مثل اصغر ابراهیمی و محسن بیرانوند نیز خاطر نشان کرد: ابراهیمی نوسان زیادی در تمریناتش داشت که با تمرینات اختصاصی حالا روز روز بهتر می شود. محسن بیرانوند هم در حال حاضر خیلی وضعش بهتر از قبل است.
  باقری در خصوص اینکه کدام یک از ملی پوشان از شانس بیشتری برای کسب مدال در جهانی آنتالیا برخوردارند گفت: شانس کیانوش رستمی و بهداد سلیمی در صورت ادامه روند رو به رشدی که دارند برای کسب افتخار در رقابت های مذ کور بیشتر است. البته وزنه بردازی یک رشته رکوردی است و تا زمانی که نفرات ما در روز مسابقه وضعیت حریفانشان را نسبت به خود نسنجند و رکوردهای شرکت کننده ها مشخص نشود نمی توان چیزی را قطعا پیش بینی کرد. وزنه برداری ایران در آنتالیا دوباره متولد می شود.
  اردوی 21 روزه تیم ملی بزرگسالان از شنبه 9 مرداد در مشکین شهر اردبیل آغاز شده است. وزنه برداران خود را برای حضور در مسابقات جهانی آنتالیا که اواخر شهریور ماه در ترکیه برگزار می شود، آماده می کنند.
تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: