برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپيتان صنعت نفت: / مستحق صعود به ليگ برتر بوديم

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: كسب برتري مجدد مقابل داماش آن هم در رشت نشان از قدرت و شايستگي بازيكنان صنعت نفت براي صعود به ليگ برتر داشت.

حسن حوري دروازه‌بان و كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از صعود تيمش به ليگ برتر با برتري مقابل تيم داماش گيلان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر اظهار كرد: بازي بسيار خوبي از سوي هر دو تيم به نمايش گذاشته شد و تماشاگران حاضر در استاديوم با وجود عدم كسب نتيجه دلخواه، از ديدن يك فوتبال زيبا لذت بردند. به واقع با كسب برد مجدد مقابل داماش نشان داديم كه فوتبال آبادان از فوتبال شمال سرتر است.

وي تصريح كرد: كساني كه در روزهاي اخير فضاي بدي را به ضرر صنعت نفت بوجود آوردند، با ديدن اين بازي دريافتند كه كسب برد 5 بر 1 در ديدار رفت از روي اتفاق و حادثه شكل نگرفت؛ بازيكنانمان در اين بازي هم با تمام قدرت در ميدان حاضر شدند تا قدرت فوتبال خوزستان را به نمايش بگذاريم.

كاپيتان صنعت نفت خاطرنشان كرد: به هر ترتيب از حالا به تيم صنعت نفت به چشم يك تيم ليگ برتري نگاه مي شود و با وجود اينكه فرصت اندكي براي شروع فصل بعد باقي است بايد با تدارك لازم مهياي ديدار با تيم هاي قوي تر ليگ برتري باشيم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-09722
تاریخ: 1389/4/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: