برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس هيات اسکيت استان خبر داد: / اعزام ورزشکار زنجاني به مسابقات آسيايي تايوان

رييس هيات اسکيت استان از اعزام ورشکار زنجاني به مسابقات آسيايي تايوان خبر داد.

عليرضا نصيري در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با بيان اينکه تيم ملي اسکيت ايران در رده سني بزرگسالان به رقابت‌هاي آسيايي تايوان اعزام خواهد شد، افزود: ملي‌پوشان کشورمان روز 24 تيرماه سال‌جاري به اين مسابقات اعزام مي‌شوند.

وي با اشاره به اينکه علاوه بر پوريا واحد از زنجان، محمد صالحي از مرکزي، هومن فهيمي از آذربايجان‌شرقي و پوريا قاسم‌پور از اصفهان نيز وي را همراهي خواهند کرد، گفت: رقابت‌هاي آسيايي تايوان که در رشته سرعت برگزار مي‌شود، به مدت 7 روز به طول خواهد انجاميد.

نصيري که در حال حاضر به عنوان مربي بدنساز در تيم ملي اسکيت مي‌باشد، ميزان آمادگي ملي‌پوشان براي حضور در رقابت‌هاي آسيايي تايوان را مطلوب ارزيابي و اظهار كرد: با توجه به اينکه اردوي تيم ملي اسکيت تا آخرين روز اعزام، برگزار خواهد شد، لذا ورزشکاران از آمادگي خوبي براي رويارويي با حريفان آسيايي خود برخوردارند.

وي در ادامه به حضور تيم ملي اسکيت ايران در مسابقات جهاني کلمبيا اشاره کرد و گفت: اين رقابت‌ها با حضور ورزشکاران رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان در شهريورماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.

رييس هيات اسکيت استان زنجان، خاطرنشان کرد: با توجه به نزديک شدن به بازي‌هاي آسيايي 2010 گوانجو چين، اين رقابت‌هاي برون‌ مرزي مي‌تواند محک جدي براي ملي‌پوشان اسکيت ايران باشد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-09743
تاریخ: 1389/4/18
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: