برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاروان ايران فردا راهي نخستين دوره بازي‌هاي المپيك نوجوانان مي‌شود

ورزش. المپيك سنگاپور. اعزام كاروان
تهران - كاروان ورزشي ايران در قالب ‪ ۵۲‬ورزشكار فردا -چهارشنبه - راهي نخستين دوره بازي‌هاي المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬در سنگاپور مي‌شود.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ايرنا ، كاروان ايران در قالب ‪ ۱۳‬رشته ورزشي در اين بازي‌ها شركت خواهد كرد.

ايران در رشته‌هاي تيراندازي با كمان (‪ ۱‬دختر)، وزنه برداري (‪ ۲‬پسر)، بسكتبال (‪ ۴‬پسر)، تكواندو (‪ ۲‬پسر و ‪ ۱‬دختر)، شنا (‪ ۲‬پسر)، فوتبال (‪۱۸‬دختر )، كشتي فرنگي (‪ ۲‬پسر)، كشتي آزاد (‪ ۱‬پسر)، تيراندازي (‪ ۱‬پسر و ‪ ۱‬دختر)، جودو (‪ ۲‬پسر)، بوكس (‪ ۱‬پسر)، واليبال (‪ ۱۲‬پسر)، دو و ميداني (‪ ۱‬پسر) و قايقراني (‪ ۱‬پسر) راهي المپيك نوجوانان مي‌شود.

در رشته وزنه برداري عليرضا كاظمي نژاد از خوزستان و غزاليان از مازندران، در رشته تير و كمان ياسمن شيريان ريكرو از تهران، در رشته بسكتبال سه نفره امير صديقي، آرمان زنگنه، محمد اجاقي و سجاد مشايخياز تهران نفرات اعزام شده به سنگاپور هستند.

همچنين در رشته واليبال عطا زراعت گر خوش رفتار از آذربايجان غربي، كمال قريشي از گلستان، رامين خاني ملاحاجلو ، علي دانش پور و ميثم فريدي فينرجه از تهران، فرامرز ظريف آهنگران ورزنده از خراسان رضوي، شهاب احمدي از كرمانشاه، موعود آقاپور از مازندران، عليرضا نصر اصفهاني از اصفهان، علي نودوزپور از قزوين، جواد حسين آبادي از مركزي و بابك اميري از كرمانشاه كاروان ايران را تشكيل مي‌دهند.

در رشته دو و ميداني محمدرضا وظيفه دوست از تهران ، در رشته جودو شايان نصيرپور ديزجي از تهران و فرشيد قاسمي از خوزستان، در رشته كشتي فرنگي بهروز ملكي از خوزستان و يوسف قادريان از كردستان و در رشته كشتي آزاد مهران شيخياز مازندران، كاروان ورزشي ايران در المپيك را همراهي مي‌كنند.

همچنين در رشته تكواندو هادي ساعي به عنوان مدير فني، فريبرز عسگري به عنوان سرمربي، پروانه محمدتقي پورطهراني به عنوان سرمربي، محمد سليماني دلگرم و كاوه رضائي از تهران و مريم شيرجهاني از قزوين به عنوان ورزشكار در اين بازيها حضور دارند.

در رشته بوكس بيژن خجسته از آذربايجان غربي، در رشته تيراندازي (تپانچه) ياسمن حيدري بروجني و سپهر صفاري بروجنياز چهارمحال و بختياري، در رشته شنا احمدرضا جلالي از فارس و در رشته قايقراني (آب‌هاي آرام كاياك يك نفره) امير آقاميرزايي جناقرد از هرمزگان راهي سنگاپور مي‌شوند.

ياسمن پاكجو ، فاطمه اردستاني، آيناز فلاح و فاطمه خلجي پير بلوطي از تهران، مهين افلاكي از فارس، صغري فرماني از اردبيل، سرشين كمانگر از كردستان و مقرب زادحسينعلي از گيلان اعضاي تيم فوتبال بانوان ايران در سنگاپور را تشكيل مي‌دهند.

همچنين كوثر كمالي و فاطمه شيرافكن نژاد از مازندران، نسترن مرادلو از زنجان، بهناز طاهرخاني از قزوين، آزيتا ملولي تارازي و زهرا كوراوند از خوزستان، مهديه آميغي از كرمان، مريم نامي از ايلام، هانيه ميرزايي از كرمانشاه و فاطمه عادلي از ديگر بازيكنان تيم فوتبال بانوان ايران در اين بازي‌ها هستند.

اين ورزشكاران بيش از ‪ ۱۸۰‬روز در اردوهاي آماده‌سازي به سر برده‌اند و در اين مدت معاينات پزشكي و تست‌هاي دوپينگ از آنها گرفته شده است كه هيچ نمونه مثبت دوپينگي در آزمايش‌هاي ورزشكاران ديده نشد.

امير صديقي، عضوي تيم بسكتبال سه نفره به عنوان پرچمدار ايران در رژه افتتاحيه بازي‌ها خواهد بود.

نخستين دوره بازي‌هاي المپيك نوجوانان ‪ ۲۰۱۰‬از ‪ ۱۵‬تا ‪ ۲۵‬آگوست (‪ ۲۴‬مرداد تا سوم شهريور ماه ‪ (۸۹‬به ميزباني سنگاپور برگزار مي‌شود.


تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: