برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومي: تجربه شكست مقابل فولاد را تكرار نمي‌كنيم

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: براي بازي در مقابل استيل آذين برنامه‌هاي خاصي داريم و نمي‌خواهيم تجربه تلخ شكست مقابل فولاد را تكرار كنيم.

پرويز مظلومي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، تصريح كرد: شرايط آبي پوشان خوب است و براي شكست استيل آذين خودمان را آماده كرده ايم، هر چند اين بازي براي هر دو تيم سخت است اما، براي پيروزي و كسب ‪ ۳‬امتياز به مي‌دان مي رويم.

وي ادامه داد: در تلاش هستيم تا بازيكنان مصدوم استقلال هر چه سريعتر به تركيب تيم باز گردند، آرش برهاني در حال حاضر تحت نظر پزشكان است و مجتبي جباري نيز تمرينات خود را با تيم آغاز كرده، در خصوص ميداودي نيز هنوز شرايط مشخص نيست اما، آن چه مسلم است با بازگشت بازيكنان مصدوم خود، توان تيمي استقلال چند برابر خواهد شد.

سرمربي استقلال تهران يادآور شد: استقلال تيمي بزرگ است و براي موفقيت آن نبايد از هيچ تلاشي دريغ كرد، به همين منظور ناصر حجازي نيز به جمع بزرگان استقلال اضافه شد و تصور مي‌كنم با بازگشت حجازي به خانه اش، شرايط موفقيت استقلال بيش از پيش فراهم شده است.

وي در خصوص تعامل مسئولان تيم استقلال با خبرنگاران گفت: همواره آماده ايم با رسانه‌هاي گروهي ارتباط نزديك و صميمانه داشته باشيم اما، از انتقادهاي غير منصفانه و به دور از حقيقت نيز دليگير شده و اجازه نمي‌دهم افرادي كه به دنبال حاشيه هستند، به اهداف خود دست يابند.تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: