برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اولادی در گفتگو با مهر:نمی‌دانم مشکل کجاست/ من اولین سرباز تیم‌ ملی نبودم و نخواهم بود

مهاجم ملی پوش تیم فوتبال ملوان ضمن ابراز ناراحتی از ترک اردوی تیم ملی، گفت: تمام تلاشم را انجام دادم اما نمی‌دانم مشکل کجاست.

مهرداد اولادی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیتش اظهار داشت: پیش از بازی مقابل مس با مصدومیتی از ناحیه کشاله ران روبرو شدم و برای این بازی با استقاده از آمپول رسیدم و آن آمادگی لازم را نداشتم. هرچند هنوز مصدومیتم به طور کامل برطرف نشده است. در این رابطه با آقای قطبی صحبت کردم اما این مشکل خروجی باعث شد ناخودآگاه اردو را ترک کنم.

مهاجم ملی پوش ملوان بندرانزلی با ابراز ناراحتی از ترک اردوی تیم ملی گفت: واقعا نمی‌دانم برای حل این مشکل چه کار باید کرد؟ خدا می‌داند چقدر تیم ملی را دوست دارم و انگیزه زیادی برای بازی در این تیم دارم اما متاسفانه این مشکل اجازه بازی به من نمی دهد.

وی در ادامه تصریح کرد: نمی‌خواهم فقط حرف بزنم بلکه دوست دارم در عمل ثابت کنم که می‌توانم برای تیم ملی خیلی کارها انجام بدهم. در گذشته این موضوع را ثابت کرده‌ام حالا هم می خواهم این کار را بکنم اما انگار قرار نیست این مشکل حل بشود!

مهرداد اولادی در ادامه با اشاره به پیگیری مسئولان تیم ملی و باشگاه ملوان، اظهار داشت: مسئولان فدراسیون و باشگاه تمام تلاش خود را کرده اند اما از آنها می خواهم بازهم پیگیری کنند که این مشکل زودتر حل بشود.

وی افزود: دو اردوی حساس را از دست دادم. چشم روی هم بگذاریم جام ملت‌ها هم می‌رسد و نمی‌خواهم به خاطر مشکل خروجی غایب این جام باشم.

این بازیکن در ادامه گفت: وقتی تیم ملی به اتریش رفت واقعا حسرت خوردم. خودم را برای این اردو آماده کرده بودم. حتی به تهران آمدم و8 روز پیگیر حل مشکلم بودم اما تا 2 روز مانده به بازگشت تیم هم نتوانستم مجوز خروج بگیرم.

اولادی با بیان اینکه "اولین بازیکن سرباز تاریخ فوتبال ایران نبوده ‌است"، تصریح کرد: چند سالی است این مشکل را دارم. با 2 سال غیبت به سربازی رفتم اما بعید می دانم این مشکل من باشد! اولین بازیکن سرباز ایران نبوده‌ام که نتوانم مجوز خروج بگیرم. برای همین از مسئولان تقاضا دارم اگر می‌خواهند در خدمت تیم ملی باشم، پیگیری های لازم را انجام بدهند.

مهاجم ملی پوش تیم ملی فوتبال ملوان بندانزلی، به دلیل نداشتن مجوز خروج از کشور دومین اردوی پیاپی تیم ملی را نیز از دست داد و از جمعه مردان دیدار با ارمنستان خط خورد. این بازی روز 20 مرداد در ایروان برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/19
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: