برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورغلامی در گفتگو با مهر:ملوان روز خوبی نداشت/ اولادی از لیست خارج نشده است

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندانزلی با اشاره به تساوی مقابل نفت تهران،گفت: روز خوبی برای ملوان نبود.

فرهاد پورغلامی در گفتگو با مهر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مقابل نفت بازی خوبی را شروع کردیم و روی برتری خود در نیمه اول به گل رسیدیم. بازیکنان من با تجمع در زمین حریف، علاوه بر گلزنی و خلق چند موقعیت، توانستند یک پنالتی بگیرند که متاسفانه این ضربه را به هدر دادند.

وی افزود: در ادامه روی اشتباه فردی گل خوردیم و 2 امتیاز حساس را از دست دادیم. در نیمه دوم هم موقعیت های زیادی نصیب ما شد اما متاسفانه باز هم روی اشتباهات فردی این موقعیت ها از دست رفت.

سرمربی ملوان در ادامه گفت: در کل از لحاظ خلق موقعیت روز خوبی برای ما بود اما از لحاظ گلزنی خیر. این مسئله را هم می توانیم به عدم هماهنگی بازیکنان در بازی اول که کاملا طبیعی بود، ربط بدهیم. انشاالله در ادامه لیگ بازیکنان به هماهنگی کامل برسند و به این راحتی موقعیت ها را از دست ندهند.

پورغلامی با رد شایعه خارج کردن نام اولادی از لیست تیم اظهار داشت: چنین اتفاقی نیفتاده و اولادی همچنان بازیکن ماست. او به دلیل اینکه به دنبال کارهایش برای همراهی تیم ملی در اتریش بود خیلی آماده نیست اما هر زمان که احساس کنم شرایط بازی کردن را دارد، قطعا به او بازی خواهم داد.

سرمربی ملوان در رابطه با بازی هفته آینده مقابل سپاهان در اصفهان گفت: همه می دانند که دو تیم ملوان و سپاهان از لحاظ مهره و امکانات قابل مقایسه نیستند اما این دلیل نمی شود از حالا خودمان را بازنده بدانیم. ما به اصفهان می رویم تا انشالله دست پر باز گردیم.

فرهاد پورغلامی در پایان از تماشاگران ملوان که تیم را مورد حمایت خود قراردادند، تشکر ویژه ای داشت.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: