برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدير فني تيم‌هاي ملي كاراته: كادر فني اميد بايد پاسخگو باشد

ورزش. رزمي. كاراته
تهران- مدير فني تيم‌هاي ملي كاراته ايران، گفت: كادر فني تيم اميد بايد با برگزاري نشستي در فدراسيون در خصوص نتايج نه چندان مناسبي كه در مسابقات آسيايي كسب شد، جوابگو باشد.

غلامرضا دباغيان روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: تيم اميد نسبت به دوره‌هاي قبلي نتايج ضعيف تري در آسيا كسب كرد كه به طور يقين بايد اين مساله بررسي شود.

وي افزود: از هم اكنون بايد به دنبال ساختن تيم جديد در بخش اميد براي حضور در رقابت‌هاي جهاني سال آينده باشيم.

دباغيان در مورد قهرماني تيم جوانان ايران در آسيا، عنوان كرد: تيم جوانان ايران با كسب نتايج درخشان توانست براي نخستين بار در آسيا و در مجموع بخش دختران و پسران به عنوان نخست دست يابد.

وي اظهار داشت: دختران ايراني كه براي اولين بار و با استفاده از حجاب اسلامي در آسيا به روي تاتامي رفتند به نتايج خوبي رسيده و در كنار پسران نقش مهمي در كسب عنوان قهرماني داشتند، ضمن اينكه نبايد از عملكرد خوبي كاتاروهاي ايران هم به سادگي عبور كنيم.

سرمربي اسبق تيم ملي ايران مسايل روحي را داراي نقش بسيار مهم در قهرماني تيم جوانان دانست و افزود: حضور علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني پيش از اعرام تيم به هنگ كنگ در اردوي تيم ملي و صحبت با نفرات و كادر فني باعث شد تا ورزشكاران با روحيه‌اي دو چندان عازم مسابقات شده و به عنوان قهرماني دست يابند.

وي افزود: براي قهرمان شدن همه چيز به پول و امكانات ختم نمي‌شود و مسايل روحي و حمايت‌هاي مسوولان ورزش و فدراسيون هم نقش انكار ناپذيري خواهد داشت.

دباغيان در خصوص آينده تيم جوانان ايران خاطرنشان كرد: نفرات اين تيم در مسابقات ليگ به روي تاتامي خواهند رفت و سپس به دليل شرايط سني به تيم اميد اضافه خواهند شد كه چنانچه توجه مسوولان ورزش كشور به آنان باشد آينده خوبي را براي كاراته ايران رقم
مي زنند.

وي در پايان گفت: كادر فني و فدراسيون بايد از امروز به فكر موفقيت در مسابقات جهاني سال آينده باشند.


تاریخ: 1389/5/19
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: