برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مبعلي: تا دو هفته ديگر به شرايط ايده‌آل مي‌رسم

ايمان مبعلي پيش از سفر تيم ملي به ارمنستان، گفت: سه جلسه تمرين بسيار خوب را در تهران پشت سرگذاشتيم. براي برگزاري يك بازي قابل قبول و كسب نتيجه اي مطلوب برابر اين تيم اروپايي آماده ايم.
وي ادامه داد: بازي با ارمنستان ديدار تداركاتي خوبي براي تيم ملي است. وقت زيادي تا جام ملت‌ها نداريم و كادر فني مي‌تواند در اين بازي‌ها شناخت بهتري از بازيكنان پيدا كند. البته ارمنستان هم در ديدارهاي خود در مقدماتي جام جهاني 2010 عملكرد بسيار خوبي برابر اسپانيا، بلژيك و تركيه به دست آورده است.
هافبك استقلال با اشاره به اينكه تعامل بين تيم ملي و باشگاه‌ها در مجموع به سود فوتبال است، گفت: پس از آنكه در سال‌‎هاي اخير نتوانستم جايگاه مناسبي را در تيم ملي به دست آورم، امسال تمام تلاشم اين است با ارائه بازي‌هاي قابل قبول در تيم استقلال و تيم ملي، نظر قطبي را براي تثبيت جايگاهم در تيم ملي جلب كنم.
وي با بيان اينكه به علت حضور نداشتن در تمرينات ابتداي فصل استقلال، هنوز با بازيكنان اين تيم به هماهنگي نرسيده است، اضافه كرد: تا يكي دو هفته ديگر مي توانم به شرايط ايده آل نزديك شده و به موفقيت استقلال در ليگ كمك كنم.
مبعلي با تاكيد بر اين كه استقلال روزهاي درخشاني پيش رو دارد، خاطر نشان ساخت: استقلال امسال با مشكلاتي زيادي خود را آماده حضور در ليگ برتر كرد؛ اما با درايت مديريت، كادر فني و تلاش بازيكنان قطعا در بازي‌هاي آينده، هم عملكرد بهتري خواهيم داشت و هم امتيازات لازم را كسب كرده تا خودمان را به عنوان يكي از مدعيان قهرماني معرفي كنيم.
تاریخ: 1389/5/19
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: