برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استاندار تهران خبر داد:جلسه فوق‌العاده کمیته ورزش شورای تامین برای دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی

مرتضی تمدن به دنبال اتفاقاتی که در دیدار روز سه شنبه پرسپولیس و تراکتورسازی رخ داد، دستور تشکیل جلسه فوق العاده برای رسیدگی به اتفاقات این دیدار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی رفتارهای خارج از شئون عده ای تماشاگرانما در بازی پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز و مختل کردن نظم عمومی و خسارت وارد کردن به اموال عمومی، استاندار تهران دستور داد فورا جلسه فوق العاده کمیته ورزش شورای تامین استان تشکیل تا ضمن ریشه یابی اتفاقات مذکور نحوه برخورد و پیگرد قانونی عوامل دست اندرکار مشخص شود.

رئیس شورای تامین استان تهران گفت: متاسفانه اخیرا بروز خشونت و رفتارهای زننده در برخی مسابقات ورزشی تبدیل به یک رویه شده و استمرار چنین وضعیتی برای جامعه ورزش و مردم غیر قابل قبول است.

وی گفت: با وجودی که تمام مسئولان انتظامی توان خود را مصروف برگزاری سالم و بی حادثه این بازی کردند اما عده ای تعمدا و برخی از روی ناآگاهی در آغاز بازیهای لیگ برتر فوتبال سنگ بنای زشتی را بنا نهادند که نمی توانیم در قبال آن بی تفاوت باشیم.

مرتضی تمدن گفت: از آقای براتلو معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران خواسته شد با دعوت از مسئولان حراست تربیت بدنی، مدیر کل تربیت بدنی استان تهران، مسئولان ورزشگاه ازادی و سایر دست اندرکاران در کمیته ورزش شورای تامین استان تهران به این موضوع رسیدگی و تصمیم گیری شود.

استاندار تهران گفت: شایسته نیست در حین و پس از پایان هر بازی شهروندان تهرانی دچاردلهره و اضطراب گردیده و عده ای سودجو و آشوب طلب مخل آسایش مردم شوند.

تمدن با اشاره به اهتمام سعیدلو معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی برای برگزاری سالم و بی حاشیه این مسابقات گفت: قطعا وی نیز در این زمینه دستورات لازم را خواهد داد.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: