برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:6250 پوند دستمزد مربی خارجی دوچرخه سواری برای 5 روز حضور در ایران!

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از دستمزد روزانه 1250 پوندی مربی انگلیسی تیم ملی ایران تنها برای 5 روز در ماه خبر داد.

علی زنگی آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب گفت: هم اکنون اردوهای تیم دوچرخه سواری برای حضور موفق در بازیهای آسیایی گوانگجو در تهران در جریان است که برخی رکابزنان با برنامه یک مربی انگلیسی و تحت نظارت مربیان داخلی تمرینات خود را دنبال می کنند.

وی افزود: طبق قرارداد با "مک لین" مربی انگلیسی، وی تنها 5 روز در ماه برای نظارت و بررسی وضعیت رکابزنان به ایران سفر می کند و در باقی زمانها دوچرخه سواران تحت برنامه وی و زیر نظر یک مربی ایرانی تمرین می کنند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران با تائید پرداخت بالاترین دستمزد روزانه به یک مربی دوچرخه سواری در ایران گفت: "مک لین" یکی از مربیان مطرح و برجسته دنیاست و مطمئنا برای حضور چنین مربی باید هزینه کرد. طبق قرارداد ضمن پرداخت هزینه های بلیط و هتل "مک لین" روزانه 1250 پوند انگلیس حقوق دریافت خواهد کرد.

وی ادامه داد: برنامه های "پیترز" هلندی با شرایط ما موافق نبود و وی نیز نمی‌توانست برای تیم ملی وقت زیادی بگذارد به همین دلیل مذاکرات خود را با "مارکوس" یک مربی دیگر اروپایی برای هدایت رکابزنان سرعتی آغاز کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا سطح دریافتی مربیان داخلی کشورمان نسبت به چنین مربی متفاوت است، گفت: دریافتی یک مربی ایرانی به اندازه نصف حقوق یک روز این مربی خارجی است. این ایراد از ما نیست بلکه از سیستم حقوق مربیان در کمیته ملی المپیک است که باید برای آینده به آن شکل مناسبی بدهند.

زنگی آبادی تصریح کرد: سقفی برای دریافت حقوق به مربیان ایرانی تعیین شده است که به نظر می‌رسد این مبالغ برای آنها کم است. مربیان ایرانی هم برای تیم‌های ملی وقت می گذارند و می خواهند با حقوق خود زندگی خود را بگذرانند.


تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: