برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم واليبال نوجوانان: شناخت خوبي از حريفان المپيكي نداريم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. واليبال. نوجوانان
سرمربي تيم واليبال نوجوانان كشورمان، گفت: ايران در حالي به مصاف پنج تيم برتر جهان در نخستين دوره بازيهاي المپيك جوانان سنگاپور مي‌رود كه شناخت خوبي از حريفان خود ندارد.

ناصر شهنازي روز چهارشنبه درگفت وگو با ايرنا افزود: در نخستين دوره مسابقات واليبال المپيك نوجوانان پنج تيم برتر جهان از پنج قاره به همراه صربستان به عنوان قهرمان جهان شركت دارند.

وي با اشاره به اينكه تيم‌هاي آرژانتين، روسيه، صربستان، كنگو، ايران و كوبا در اين مسابقات حضور دارند، خاطر نشان كرد: تيم ايران در دور مقدماتي با تيم‌هاي كوبا و آرژانتين همگروه است اما شناختي از آنان ندارد وي تصريح كرد: تنها تيمي كه شناخت كاملي از آن داريم، روسيه است كه در گروه دوم با تيم‌ها كنگو و صربستان همگروه است.

سرمربي تيم واليبال نوجوانان كشورمان با اشاره به اينكه در نخستين روز اين مسابقات نوجوانان ايران با آرژانتين بازي دارد، افزود: روز دوم تيم ارژانتين با كوبا ديدار خواهد داشت كه زمينه مناسبي براي شناخت بهتر تيم كوبا براي كادر فني تيم ايران بوجود مي‌آيد.

وي در بيان اهميت اين مسابقات و مقايسه آن با رقابتهاي جهاني، گفت: در اين بازيهاي از هر قاره بهترين تيم آمده است و يك شكست منجر به حذف خواهد شد، در صورتي كه در مسابقات قهرماني جهان ‪ ۱۲‬تيم حضور دارند و تيم‌ها در صورت تحمل يك شكست به مشكل جدي بر نمي‌خورند.

شهنازي در خصوص آمادگي بازيكنان تيم واليبال نوجوانان، افزود: آخرين مرحله اردوي آمادگي بازيكنان از فردا پنج شنبه در آكادمي المپيك آغاز مي شود و براي اين مرحله از اردو كه تا ‪ ۱۷‬مردادماه جاري ادامه دارد، ابوالفضل گلي پور نيز به عنوان ليبرو به جمع ملي پوشان دعوت شده است.

وي با اشاره به اينكه كاروان المپيكي ايران ‪ ۲۰‬مردادماه عازم سنگاپور خواهد شد، افزود: تيم واليبال نوجوانان ‪ ۱۰‬روز زودتر از آغاز مسابقات واليبال در اين كشور مستقر مي‌شود كه اين مدت بهترين دوره براي قرار گرفتن در محيط آب و هوايي كشور ميزبان اين مسابقات است.

سرمربي تيم واليبال نوجوانان كشورمان در پايان با تاكيد بر اينكه هدف ايران براي حضور در اين رقابتها، ارائه بازي خوب و دفاع از واليبال نوجوانان كشورمان است، گفت: جنگ تمام عياري در اين رقابتها وجود دارد و نمي توان در مورد عملكرد تيم‌ها پيش بيني درستي انجام داد.

نخستين دوره المپيك جوانان از ‪ ۲۳‬مرداد ماه سال جاري به مدت ‪ ۱۲‬روز در كشور سنگاپور برگزار مي‌شود.

گسترش ورزش در ميان نسل جوان كه اوقات كمتري را صرف ورزش مي‌كنند و بيشتر وقت خود را با رايانه و تلويزيون مي‌گذارنند، مهمترين هدف برگزاري اين مسابقات در رده سني نوجوانان است.تاریخ: 1389/5/6
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: