برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مجيدي: اردونشينان وزنه برداري با انگيزه تر از گذشته تلاش مي‌كنند

ورزش. وزنه برداري. وزنه
تهران- ملي پوش وزن ‪ ۱۰۵‬كيلوگرم كشورمان گفت: با نزديك شدن به مسابقات قهرماني ‪ ۲۰۱۰‬جهان ،تلاش ملي پوشان كشورمان نيز براي رسيدن به شرايط ايده آل بيشتر مي‌شود.

حامد مجيدي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: با حضور كوروش باقري و محمد علي فلاحتي نژاد به عنوان كادر فني و همچنين تفكيك برنامه‌هاي تمريني نفرات بزرگسال و جوان، اردوي تيم‌هاي ملي، شكل منظم تري را به خود گرفته و كيفيت تمرينات بالاتر رفته است.

وي افزود: حضور باقري در راس تيم ملي باعث شده من و ديگر اردونشينان نيز هدفمندتر از قبل تمرين كنيم. ضمن اينكه فضاي حاكم بر اردو نيز با نزديك شدن به مسابقات جهاني جدي تر از قبل شده كه اين نشان از عزم ملي پوشان براي حضوري قدرتمند در اين مسابقات است.

مجيدي با اشاره به زمان كم باقيمانده تاآغاز مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا ادامه داد: كمتر از ‪ ۲‬ماه ديگر تا شروع مسابقات جهاني باقي مانده و تمام تلاش ما بر اين است كه بتوانيم به حد نصاب‌هاي لازم برسيم.

در اين مدت تمرينات خوبي را زير نظر كادر فني برگزار كرديم و هم اكنون نيز تمرينات پرفشار و سنگيني در دستور كار قرار داديم كه با عبور از اين دوره، شرايط ركوردي ملي پوشان هم بهتر از قبل خواهد شد.

ملي پوش دسته ‪ ۱۰۵‬كيلوگرم كشورمان در ادامه هدف اصلي خود را حضور در مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا و بازيهاي آسيايي گوانگ ژو دانست و افزود:
شناخت چنداني از حريفان اين ميادين بزرگ ندارم، اما آنچه مسلم است ركوردهايم فاصله زيادي با ركورد نفرات برتر ندارد و اگر كمي بيشتر روي تمريناتم متمركز شوم، مي‌توانم خود را به ديگر مدعيان آسيايي و جهاني برسانم.

مجيدي در خاتمه گفت:با وجودي كه همچنان خدمت سربازي را مي‌گذرانم، اما ‪۶‬ ماه پياپي است كه در اردوي تيم ملي حضور دارم. از اين رو جا دارد از مديرعامل باشگاه تربيت بدني نيروي زميني و فرمانده كل نيروي زميني ارتش نيز تشكر كنم كه توجه ويژه‌اي به ورزشكاران و به خصوص وزنه برداران دارند گفتني است محمدرضا براري، بهادر مولائي و محسن بيراوند ديگر اردونشينان دسته ‪ ۱۰۵‬كيلوگرم تيم ملي وزنه برداري كشورمان هستند.

تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: