برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:رای تماشاگران خاطی دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی شنبه اعلام می‌شود

معاون کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از اعلام رای تماشاگران خاطی و تخریب‌گر دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تا روز شنبه پیش رو خبر داد.

عباس روغنی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: تاکنون تنها بخشی از گزارش‌های لازم پیرامون این مسابقه به کمیته انضباطی ارجاع شده و تا زمانی که تمامی گزارش‌ها را دریافت نکنیم، نمی توانیم درباره تخلفات صورت گرفته اعلام رای کنیم.

وی در خصوص اینکه با توجه به تخلفات صورت گرفته آیا محرومیت هواداران تراکتورسازی و پرسپولیس قطعی خواهد بود یا نه گفت: هرگونه اظهار نظری در این باره حکم رای را خواهد داشت و از همین رو ترجیح می دهم تا زمان بررسی کامل اتفاقات این مسابقه در این خصوص اظهارنظری نکنم.

نایب رئیس کمیته انضباطی با تاکید بر اینکه این کمیته در برخورد با تخلفات تماشاگران جدی است و از همین ابتدای فصل نسبت به اینگونه حوادث برخورد قاطع خواهد داشت، گفت: اعتقاد داریم مماشات در این زمینه باعث تکرار اینگونه تخلفات خواهد شد از همین رو بطور جدی و ویژه این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و رای لازم را روز شنبه آینده به اطلاع افکار عمومی خواهیم رساند.

روغنی با بیان اینکه امروز بخشی از گزارش‌های دریافتی مربوط به دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی مورد بررسی قرار گرفت، یادآور شد: منتظر گزارش‌های تکمیلی نیروی انتظامی و خسارت‌های وارد شده به ورزشگاه آزادی هستیم تا پس ازجمع بندی تخلفات صورت گرفته و مشورت با سایر اعضای کمیته درباره این حادثه اعلام رای کنیم.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: