برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مديرعامل كارخانه پتروشيمي تبريز مخالف تيمداري در رشته فوتبال است

ورزش. داخلي. فوتبال
تبريز- سرپرست تيم فوتبال پتروشيمي تبريز گفت: مديرعامل كارخانه مخالف تيمداري در رشته فوتبال بوده و احتمالا امتياز اين تيم واگذار شود.

حبيب تيموري روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: عظيم ممقاني به دليل عدم تامين بودجه، تمايلي به تيمداري در رشته فوتبال ندارد و اعلام كرده كه در صورت تامين بودجه با حضور تيم فوتبال در ليگ يك موافقت مي‌كند.

وي اظهار داشت: هفته آينده تكليف نهايي تيم فوتبال اين باشگاه و ماندن و يا نماندن آن در گردونه مسابقات مشخص مي‌شود اما، درصد واگذاري امتياز تيم بالاي ‪ ۸۰‬درصد است.

وي خاطر نشان كرد: پيشنهادهاي مختلفي نيز از سوي برخي از تيمهاي دسته دومي به باشگاه شده كه در صورت عدم موافقت كارخانه با حضور تيم پتروشيمي در مسابقات، به بهترين پيشنهاد تيم را واگذار خواهيم كرد.

چند روز پيش نيز محمداسماعيل دلبري مديرعامل باشگاه از به فروش گذاشته شدن امتياز تيم خبر داده و گفته بود: پيشنهاديي از تيم‌هاي تهراني و شهرستاني داريم و در حال بررسي اين پيشنهادها هستيم.

تيم فوتبال پتروشيمي تبريز كه به مدت دو فصل حضور در ليگ يك را تجربه كرده و با درخشش در فصل اول حضور خود توجه همگان را معطوف خود نمود در فصل دوم حضورش به دليل مشكلات مالي، دير بسته شدن و عدم تمايل كارخانه، در روزهاي پاياني از سقوط به ليگ دو رهايي يافت و در آستانه فصل سوم حضور در ليگ يك، انحلال و به تاريخ پيوستن تيم و واگذاري امتياز آن موضوع بحث شده است.


تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: