برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بابرگزاري رقابت‌هاي استقامت جاده، / اولين مرحله ليگ باشگاهي دوچرخه سواري بانوان به اتمام رسيد

اولين مرحله از رقابت‌هاي ليگ باشگاهي دوچرخه سواري کورسي بانوان ايران، امروز (يکشنبه) با رقابت در رشته استقامت جاده به اتمام رسيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اولين مرحله از ليگ دوچرخه‌سواري باشگاهي بانوان از جمعه 25 تيرماه به مدت سه روز در دو رشته پيست و جاده، در پيست دوچرخه‌سواري مجموعه ورزشي آزادي و فاز 2 پارک جنگلي چيتگر با حضور شش تيم باشگاهي ترافيک تهران، همدان، آساک دوچرخ، سيبک اميد مشهد، پاسارگاد و فضاسبز قزوين برگزارشد.

ظهر امروز اين مسابقات در رشته استقامت جاده به مسافت 66 کيلومتر برگزار شد که پس از اتمام رقابت‌ها سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون نتايج را به شرح زير اعلام کرد:

از تيم ترافيک تهران فرزانه شريفي مقام نخست را به دست آورد، از همدان مريم غياثوند بر سکوي دوم جاي گرفت و از آساک دوچرخ مريم نوش آبادي به کسب مقام سومي بسنده کرد.

همچنين ماندانا دهقان و دلارام ذاکراني از آساک دوچرخ، مژگان ابوالپناه از پاسارگاد، افسانه ساجدي از سيبک اميد مشهد، نجمه پورحسين از ترافيک تهران، فهيمه شالي‌ها از فضاسبز قزوين، سولماز کربلايي از ترافيک تهران، پرستو بستي از پاسارگاد، الهام نظري از همدان، نرگس دخايي از پاسارگاد، خديجه کشاورز از فضا سبز قزوين، منصوره صفايي از پاسارگاد، ندا کريمي و پرفام ذاکراني از فضاسبز قزوين و انسيه بياتي از همدان در رده‌هاي 4 تا 19 جدول رده‌بندي قرار گرفتند.

* ترافيک تهران درراس جدول رده بندي

هم‌چنين اولين دوره از رقابت‌هاي ليگ باشگاهي دوچرخه‌سواري کورسي بانوان ايران درحالي به اتمام رسيد که تيم ترافيک تهران با کسب بيشترين امتياز توانست در راس جدول رده بندي قرار گيرد.

به گزارش ايسنا، اولين مرحله از رقابت‌هاي ليگ دوچرخه‌سواري بانوان از 25 لغايت 27 تيرماه سال جاري در دو رشته پيست و جاده با حضور رکابزنان 6 تيم برگزار شد.

پس از اتمام رقابت‌ها سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون نتايج تيمي رقابتها را به شرح زير اعلام کرد:

تيم ترافيک تهران با 785 امتياز در صدر جدول رده بندي قرار گرفت. تيم آساک دوچرخ با 647 امتياز به مقام نايب قهرماني دست يافت و تيم همدان با 618 امتياز جايگاه سوم را از آن خود کرد.

همچنين تيم‌هاي پاسارگاد با 534 امتياز، سيبک اميد مشهد با 504 امتياز و فضاسبز قزوين با 464 امتياز رده هاي چهارم تا ششم جدول را در اختيار گرفتند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-14763
تاریخ: 1389/4/27
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: