برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كمالوند: بعد از بازي با شاهين تراكتوسازي واقعي را مي‌بينيد

فراز كمالوند  اظهار داشت: سعي كرده ايم روند فني تيم بهتر از گذشته شود و تا حدودي هم موفق بوده ايم. شايد اگر براي هواداران تراكتورسازي بحث محروميت پيش نمي آمد به لحاظ روحي در شرايط بهتري هم قرار مي گرفتيم.
وي افزود: درست است كه در بازي با شهرداري تبريز آنها ميزبان بودند اما هواداران ما هم از حضور در ورزشگاه محروم بودند در نتيجه آنها دو بازي است كه نتوانسته اند به ورزشگاه بيايند. به هر حال اگر قرار بر لغو نشدن محروميت هواداران است اميدوارم كه كميته انضباطي فدراسيون با همه خاطيان همين برخورد را داشته باشد.
كمالوند در مورد شرايط بازيكنان خود براي بازي با پاس گفت: براي اين بازي رسول خطيبي را در اختيار دارم اما به دليل محروميت مي توانم از مهدي كياني استفاده كنم. از سوي ديگر محمد نصرتي هم امشب همراه تيم ملي به ايران باز مي گردد و 5، 6 روز كه در تمرينات تراكتورسازي نبود. نمي خواهم عليه تيم ملي صحبت كنم چون نمي خواهم تيم ملي ضرر كند اما بايد به مربيان ليگ حق داد كه بابت نبود ملي پوشان خود در تمريناتشان ناراحت باشند.
سرمربي تيم تراكتورسازي خاطر نشان كرد: بازي با پاس راحت نخواهد بود. اين تيم توانسته شرايط خوبي پيدا كند و من از شاگردانم خواسته ام هوشيار باشند. تراكتورسازي واقعي را بعد از بازي با شاهين بوشهر خود را نشان مي دهد.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي و پاس همدان ساعت 21:30 جمعه در ورزشگاه يادگار امام برگزار مي
تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: