برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دور دوم تورنمنت شطرنج یونان ؛ سه ملی پوش ایران در بین 2 امتیازی ها

ملی پوشان شطرنج کشورمان ، دور دوم تورنمنت شطرنج آزاد بین المللی نگروپونته در یونان را پشت سر گذاشتند . شطرنج بازان کشورمان که برای حضور در المپیاد جهانی و بازی های آسیایی گوآنگ جو آماده می شوند ، در ادامه این رقابت ها که در شهر چالکیدا در یونان برگزار می شود ، به مصاف حریفان خود رفتند که آتوسا پورکاشیان ، مغلوب سوریا شکار ، استاد بزرگ هند شد ؛ شادی پریدر در مصاف با گوپتا آبی جیت ، استاد بزرگ هند به تساوی رضایت داد .

احسان قائم مقامی دومین پیروزی خود را در مصاف با سوتیریوس مالیکنتزوس از یونان کسب کرد و الشن مرادی نیز بر حریف اهل کشور میزبان - دونیس آلکساندروس - به برتری رسید و دو امتیازی شد .

مرتضی محجوب بر واهه باغداساریان از ارمنستان غلبه کرد و شایسته قادرپور نتیجه را به ماستروواسیلیس آتاناسیوس ، استاد بزرگ یونان واگذار کرد .

در جدول دنیس خیسماتولین ، استاد بزرگ شطرنج روسیه ، با 2 امتیاز و پوئن شکنی بهتر در صدر قرار دارد . در بین شطرنج بازان کشورمان ، قائم مقامی و مرادی با پوئن شکنی کمتر در رده های 13 و 14 قرار گرفته اند .

تورنمنت شطرنج آزاد نگروپونته با حضور 150 شرکت کننده از جمله بیش از 50 استاد بزرگ و استاد بین المللی ، تا 27 مرداد ادامه می یابد .
تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: