برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات ژيمناستيك نوجوانان كشور با قهرماني تيم آمل به پايان رسيد

ورزش. گنبدكاووس. ژيمناستيك. قهرماني كشور
گنبدكاووس - مسابقات ژيمناستيك سطح بندي قهرماني نوجوانان كشور روز چهارشنبه در گنبدكاووس با قهرماني تيم شهرستان آمل به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، اين دوره از مسابقات كه به مدت دو روز در سالن المپيك گنبدكاووس برگزار شد تيم شهرستان آمل با ‪ ۲۳۵/۵۵‬امتياز به قهرماني رسيد وتيمهاي تاكستان با ‪ ۲۳۲/۸۵‬امتياز و گنبدكاووس با امتياز ‪۲۲۷/۲۸‬ ترتيب مقامهاي دوم و سوم را بدست آوردند.

همچنين در رقابتهاي سطوح مختلف نتايج ذيل بدست آمد:
سطح ‪:۱‬
در حركات زميني، امير حسين فارسياني از گنبدكاووس ، مصطفي عطايي از گنبدكاووس و عليرضا مقصودي از شهرستان آمل مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.

در حركات خرك حلقه ، مصطفي عطايي از گنبدكاووس ، عليرضا مقصودي از آمل رتبه‌ها اول و دوم را بدست اوردند ضمن اينكه محمد اسماعيل زاده از بابل و محمد اسماعيل زاده از آمل مشتركا سوم شدند.

در پرش خرك نيز يونس رمضاني از آمل ، امير حسين فارسياني از گنبدكاووس و امير حسين ايراندوست از تاكستان مقام‌هاي اول تا سوم را بدست اوردند.

قهرمان قهرمانان سطح ‪ ۱‬اين دوره از مسابقات در مجموع سه وسيله، مصطفي عطايي از گنبدكاووس، امير حسين فارسياني از گنبدكاووس و يونس رمضاني از آمل به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را بدست اوردند.

سطح ‪:۲‬
در وسيله حركات زميني، محب يعقوبي از بابل ، جواد رجبلو از گنبدكاووس و حميد عامري از گنبدكاووس رتبه‌هاي اول تا سوم را از ان خود كردند.

در حركات خرك حلقه محمد غراوي از گنبدكاووس، حميد عامري از گنبدكاووس مقام‌هاي اول و دوم را بدست اوردند ضمن اينكه امير حسيني از شهر قدس و آرمين طاهر خاني از تاكستان مشتركا سوم شدند.

در پرش خرك نيز محمد غراوي از گنبدكاووس و علي مهدي از آمل بصورت مشترك اول شدند و جواد رجبلو از گنبدكاووس و اميد اسماعيلي از سراوان رتبه‌هاي بعدي را بدست اوردند.

قهرمان قهرمانان سطح ‪ ۲‬در مجموع سه وسيله ، محمد غراوي از گنبدكاووس ، حميد عامري از گنبدكاووس و امير حسنين از شهر قدس از ان خود كردند.

سطح‪:۳‬
در حركات زميني ، محمد امين علوان زاده از بندر ماهشهر، عليرضا ستايش از آمل رتبه‌هاي اول و دوم را بدست اوردند و محمد رضا باقري از آمل و محمد بختياري بندر از ماهشهر نيز مشتركا سوم شدند.

در حركات خرك حلقه ، نيما بيگدلومهر از تاكستان اول شد ، مهدي طاهرخاني از آمل و محمد امين علوان زاده از بندر ماهشهر مشتركا دوم شدند و احمد ميكائيلي از مهاباد مقام سوم را از ان خود كرد.

در پرش خرك نيز عليرضا ستايش از آمل ، نيما بيگدلومهر از تاكستان و رضا جوزي از سراوان مقام‌هاي اول تا سوم را بدست اوردند.

قهرمان قهرمانان سطح‪ ۳‬اين دوره از مسابقات در مجموع سه وسيله عليرضا ستايش از آمل ، نيما بيگدلومهراز تاكستان و محمد امين علوان زاده از بندر ماهشهرانتخاب شدند.

در پايان اين رقابتها كه از بيش ‪ ۳۰‬شهر كشور شركت داشتند به نفرات برتر وسيله‌هاي مختلف سه سطح مدال و حكم قهرماني و به تيمهاي اول تا سوم كاپ قهرماني اهدا شد.

همچنين از طرف هيئت ژيمناستيك شهرستان گنبدكاووس به نفرات اول تا سوم بخش قهرمان قهرمانان سه سطح به ترتيب سكه ، نيم سكه و ربع سكه بهار آزادي اهدا شد.

جوايز و احكام نفرات و تيمهاي برتر اين دوره از رقابتها با حضور رييس و دبير فدراسيون ژيمناستيك، معاون مدير كل و مسئول حراست تربيت بدني استان گلستان و مسئولين شهرستان گنبدكاووس اهدا شد.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: