برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در تاريخ فوتبال لرستان 500 ميليون خرج نشده اما...؛ / رييس هيات فوتبال: در دو سال براي كوثر650 ميليون هزينه شده است

رييس هيات فوتبال لرستان گفت: مسئولين تيمي را به استان آوردند که از نظر مالي و تشکيلات، ضعيف ترين تيم ليگ يک كشور بود.

همايون بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه لرستان، با اعلام اين خبر افزود: نامه‌هايي از طرف فدراسيون براي تيم کوثر مي آيد و نمي دانيم اين نامه‌ها ر ا به چه کسي بدهيم چون مالک اين تيم مشخص نيست.

وي بيان داشت: بيست بار قرارداد بين مالکان رد و بدل شده و هيات فوتبال لرستان نمي داند در حال حاضر مالک اصلي اين تيم چه کسي است، ضمن اينکه به حدي اين تيم به بازيکنان و فدراسيون بدهکار است که حتي اگر امتيازش را هم به فدراسيون واگذار کنند باز هم بدهکار است.

وي ادامه داد: در کل تاريخ فوتبال لرستان 500 ميليون تومان خرج نشده ولي براي تيم کوثر دو سال در حدود 650 ميليون تومان هزينه شده است؛ متاسفانه مسئولان استاني تيمي را به استان آوردند که از نظر مالي و تشکيلات ضعيفترين تيم ليگ يک بود.

بهاروند در ادامه با اشاره به تيم داري هيات فوتبال استان خاطر نشان كرد: بر اساس دستورالعملي که از فدراسيون فوتبال داريم وظيفه تيم داري نداريم ولي با اين حال در رده هاي سني مختلف تيم خيبر را چندين ساله که از جيب خودم اداره مي کنم.

بهاروند با اشاره به برگزاري کلاس‌هاي آموزشي در استان ادامه داد: مشکلي از نظر آموزش و برگزاري کلاس‌هاي آموزشي نداريم واز لحاظ برگزاري کلاس‌هاي آموزشي يکي از هيات‌هاي برتر کشور هستيم.

وي بيان کرد: حداقل هر دو سه ماه يکبار کلاس‌هاي آموزش داوري و مربيگري در استان برگزار مي کنيم و در حالي که 4 ماه از سال گذشته سه تا کلاس برگزار کرده‌ايم. بعد از ماه مبارک رمضان کلاس مربيگري درجه c را با همکاري فدراسيون و AFC برگزار مي کنيم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-16368
تاریخ: 1389/5/2
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: