برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت‌وگو با فارسداورزني: استقبال تماشاگران انگيزه مسئولان را مضاعف كرد

محمدرضا داورزني در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص شرايط اروميه پس از مسابقات واليبال كاپ آسيا، اظهار داشت: اروميه به دليل سالن مناسب و تماشاگران پرتعداد و فهيمي كه دارد مي‌تواند مسابقات جهاني را هم ميزباني كند، اما براي برگزاري مسابقاتي در سطح جهاني نياز به برخي استانداردهاي ديگري هم هست كه اين ظرفيت‌ها در اروميه وجود ندارد.
وي با بيان اينكه با رفع كمبودها توان برگزاري مسابقات جهاني را هم داريم تصريح كرد: برگزاري مسابقات در اروميه كمك زيادي به علاقمندان واليبال مي‌كند؛ شور و شوق مردم اروميه در جريان برگزاري رقابت‌هاي كاپ آسيا انگيزه مسئولان را براي حضور در اين رشته مضاعف كرده است.
رئيس فدراسيون رشد واليبال در 2 سال اخير را بسيار مطلوب دانست و خاطرنشان كرد: در پيكارهاي مختلف با استقبال بي نظير تماشاگران و ممانعت از ورود آنها به سالن مواجه هستيم كه اين موضوع نشان از توجه مردم به اين رشته است كه بايد تلاش كنيم از اين امر در راستاي ارتقاي سطح واليبال ايران استفاده كنيم.
داورزني در مورد مسابقات گوانگجو افزود: با توجه به اردوهايي كه براي ملي‌پوشان در نظر گرفته‌ايم مطمئن هستيم بازيكنان در بازي‌هاي گوانگجو بهتر از اين خود را نشان مي‌دهند؛ هدف آنها در اين مسابقات كسب عنوان قهرماني است كه معتقدم تيم ايران اين شايستگي را دارد. در شرايط كنوني اين ادعا را داريم كه واليبال ايران چيزي از كشورهاي مطرح جهان كم ندارد.
تيم ملي واليبال ايران براي دومين سال متوالي عنوان قهرماني رقابت‌هاي كاپ آسيا در اروميه را از آنِ خود كرد.
انتهاي پيام/


تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: