برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اشمايكل جديد در راه پيوستن به منچستريونايتد

اشمايكل جديد در راه پيوستن به منچستريونايتد 2:23:00 am - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرمربي شياطين سرخ در نظر دارد با به خدمت گرفتن آندرس ليندگارد دروازه‌بان 26 ساله دانماركي، يك پيتراشمايكل ديگر به دنياي فوتبال معرفي كند.

 ليندگارد كه در تيم باشگاه آلسوندس نروژ بازي مي‌كند، با نمايش قابل قبول خود توجه بسياري از تيم‌هاي اروپايي و از جمله منچستريونايتد را به خود جلب كرده است.

البته الكس فرگوسن از نام‌هاي ديگري همانند مانوئل نوير، هوگو لوريس و ايگور آكينفيف به عنوان گزينه‌هاي مد نظر براي پيوستن به منچستريونايتد نام برده است.

مدير برنامه‌هاي ليندگارد در گفت‌وگو با روزنامه منچستر با تاييد علاقه‌ي منچستريونايتد براي به خدمت گرفتن موكلش گفت: آندرس در سطح بسيار بالايي قرار دارد و مورد توجه تعداد زيادي از تيم‌هاي مطرح اروپايي قرار گرفته است. آندرس مسلما توانايي حضور در ليگ برتر انگليس را دارد.

الكس فرگوسن كه به دنبال يافتن گزينه مناسبي براي جانشيني فان در سار است، بن فوستر را هم به مبلغ 6 ميليون يورو به بيرمنگام واگذار كرده و به اين ترتيب مي‌تواند ليندگارد را با رقمي معادل 550 هزار پوند به خدمت بگيرد. دقيقا برابر با مبلغي كه پيتر اشمايكل تابستان سال 1991 از بروندبي راهي منچستر شد.

سه دروازه‌بان جوان به نام‌هاي تام هيتون، لوگ استيل و نيك كالكين نتوانستند نظر مساعد فرگوسن را براي حضور در دروازه‌ي منچستر جلب كنند.

فان در سار دروازه‌بان كهنه‌كار منچستريونايتد در آستانه بازنشستگي قرار دارد و به اين ترتيب منچستر را در فكر يافتن جانشين مناسبي براي سنگرباني است.
تاریخ: 1389/5/6
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: