برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
پرتابگر وزنه:

با وجود ثبت رکورد ارزشی برای فدراسیون ندارم

مهدی صابری گفت: با وجود ثبت رکوردهای خوب، ارزش چندانی برای مسئولان فدراسیون دو و میدانی ندارم.

مهدی صابری پرتابگر وزنه کشورمان  درباره وضعیتش اظهار کرد: متاسفانه شرایط مالی در رشته ای که حضور دارم چندان مطلوب نیست و از طرف مسئولان شهر اصفهان هم حمایت چندانی نمی شوم و این اتفاق برای من اصلا خوب و قابل قبول نیست. من که از لحاظ مالی جزو قشر مرفه جامعه نیستم و واقعأ جای تاسف دارد که با وجود ثبت رکورد های خوب، ارزش چندانی برای مسئولان ندارم.

او افزود: در حال حاضر بهترین نفر پرتاب وزنه ایران هستم و رکوردم در تاپ لیست آسیا جزو چهار نفر برتر است و جزو کسانی هستم که شانس مدال در بازی های آسیایی دارم، اما زمانی که با رئیس فدراسیون دو و میدانی درباره برنامه هایم صحبت کردم او گفت روی من هیچ حسابی برای بازی های آسیایی باز نمی کند! وقتی در تفکر و برنامه های مسئولان جایی ندارم هیچ انگیزه ای برای ادامه حضور در ورزش حرفه ای هم وجود ندارد. با وجود این همه تلاش برای اعتلای ورزش استان اصفهان، مسئولان شهر به خودشان زحمت یک تبریک خشک و خالی هم ندادند و وقتی درخواست کمک می کنم فقط بی پولی را بهانه می کنند.

نفر اول پرتاب وزنه ایران ادامه داد: در حال حاضر در مشهد پیگیر تمریناتم هستم تا برای حضور در بازی های آسیایی و همچنین مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا به بهترین فرم خودم برسم. البته شرایط در این مدتی که هوا رو به سردی رفته چندان مناسب نیست و برای اینکه از فرم آمادگی دور نشویم مجبورم برای در امان بودن  از سرما به داخل سالن تمرینی پناه ببرم تا دچار بیماری نشوم. در صورتی که برخی ورزشکاران در شهر های جنوبی کشور مشغول تمرینات خودشان هستند و اینکه خیلی مناسب نیست فدراسیون بین ورزشکارانش تبعیض قائل شود.

صابری تصریح کرد: زمانی که دلار هزار تومن بود، فدراسیون دو و میدانی  وضعیت مالی خوبی داشت، اردو های خوب و با کیفیت برگزار می شد و حقوق ماهیانه داشتیم، اما اکنون وضعیت چطور است؟ اردو ها با کیفیت نیست و ورزشکاران هیچ حقوقی ندارند. دو و میدانی اینطور رشد نمی کند. قرارداد باشگاه ها باید درست شود تا ورزشکاران درآمد خوبی داشته باشند، اما به هیچ کدام از این مسائل توجه نمی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تاریخ: 1401/9/21
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: