برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:

جشنواره ورزشی جانبازان و معلولان همدان برگزار شد

همدان- رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: جشنواره ورزشی جانبازان و معلولان همدان به مناسبت روز جانباز برگزار شد.

هادی بلاغی در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به برگزاری جشنواره ورزشی جانبازان و معلولان اظهار کرد: جشنواره ورزشی جانبازان و معلولان به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز جانباز با شرکت ۱۵۰ نفر در ۳ رشته ورزشی در سالن چندمنظوره شهید خادم شهرداری برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در رشته های ویلچررانی داخل سالن، پرتاب توپ بسکتبال به طرف حلقه و ورزشکاران بوچیا به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با همکاری هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان انجام شد.

وی با اشاره به حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از جانبازان و معلولان گفت: هدف ما ایجاد شور و نشاط، بالا رفتن آمادگی جسمانی این عزیزان با توجه به شرایطی که دارند و برنامه ریزی مناسبت برای اوقات این قشر از شهروندان است.

بلاغی خاطرنشان کرد: به اعتقاد ما جانبازان و معلولان هیچ تفاوتی با سایر شهروندان ندارند و نه باید محدودیت آنها مانع ارائه خدمات فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری برای آنها شود.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های ورزشی در سطح شهر همدان بیان کرد: یکی از برنامه های مهم ما برای این قشر مناسب سازی مجموعه های ورزشی شهرداری بوده تا جانبازان، و معلولان از امکانات آنان بهره مند شوند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: برگزاری این چنین برنامه هایی محدود به روز جانباز نخواهد بود و برنامه ریزی و تلاش ما این بوده در تمام ایام سال میزبان جانبازان و معلولان عزیزمان باشیم .

گفتنی است؛ در پایان این مسابقات نیز جوایزی به نفرات برتر در سه رشته از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان اهدا شد.

منبع: مهر
تاریخ: 1401/12/6
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: