برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرست اسبق تیم ملی بسکتبال: نمی‌دانم هدف فدراسیون از آوردن دمیر چیست

سرپرست سال های پیش تیم ملی بسکتبال ایران گفت: نمی دانم هدف فدراسیون از انتخاب هاکان دمیر چیست اما امیدوارم او موفق باشد.

حمیدرضا کلاسنگیانی در گفتگو با ایسنا، درباره قهرمانی تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر بسکتبال گفت: کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ را به مردم محترم گرگان تبریک می گویم. یک مسیر طولانی بود و خوشبختانه با قهرمانی تمام شد. از فردا آماده باشگاه های غرب آسیا می شویم.

سرمربی سابق تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره رشد این تیم طی چهار پنج فصل اخیر لیگ توضیح داد: پتانسیل تیم فعلی با آن تیم زمان ما قابل مقایسه نیست. ما آن سال بودجه کمی داشتیم اما الان شاخه ای از تیم ملی هستیم. پنج بازیکن ملی پوش و دو بازیکن خارجی داریم که تیم را متفاوت می کند.

سرپرست تیم ملی بسکتبال در زمان سرمربیگری ارمغانی، درباره تغییرات ایجادشده و انتخاب هاکان دمیر به عنوان سرمربی تیم ملی نیز گفت: به هر حال تصمیمی بود که گرفته شد و باید احترام گذاشت. با این حال باید ببینیم فدراسیون چه هدفی را دنبال می کند و از انتخاب این مربی خارجی چه چیزی می خواهد.

او افزود: به هر حال همه ما باید بدانیم که تیم ملی ایران در حال گذار است و تلاش می کنیم تا یک نسل را عوض کنیم که آینده را از دست ندهیم. به همین منظور می طلبد که همه دست به دست هم بدهیم تا با علم روز پیش برویم.

کلاسنگیانی در پایان صحبت هایش با آرزوی موفقیت برای تیم ملی گفت: امیدوارم دمیر بتواند با علم روز پیش رفته و این کار را (تغییر نسل و ...) به نحو احسن انجام دهد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
تاریخ: 1402/3/5
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: